Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DENİZANASI… ÜNAL DEMİRTAŞ...

DENİZANASI… ÜNAL DEMİRTAŞ...

POSBIYIK BİR ŞEY DEDİ AMA...


Ereğli’de Belediye Başkanı Halil Posbıyık, bir çocuktan aldığını iddia ettiği mektuptan alıntı yaptı. Söylediği sözler ile adeta beyin yaktı…
Yaşı ve belediyecilikte geçirdiği süre nedeni ile “duayen” olarak isimlendirilen Posbıyık, ilçe geleceği adına kararlar alınan Meclis Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, kafaları karıştırdı. 
Bir çocuğun denizanalarının evrim geçirdiğini anlattığı mektubu Meclis Üyelerine anlatan Posbıyık, nasıl oldu ise ‘denizanası olayını’ partisinin Milletvekili Ünal Demirtaş’a bağladı.

İşte, ‘birebir’ o konuşma:    
“Dün akşam, ilkokulu okuyan bir öğrenciden mektup aldım, çok duygulandım. ‘Halil amca, bu sene denizanalarından denize giremedik. Son zamanlarda denizanaları mavimtırak oldu ve ayakları var sanki. Yüzme imkanımız yok” diyor.
Düşündüm, düşündüm; çok üzüldüm. Bu memleketin, ben de başta olmak üzere hiçbir sorunla ilgilenmiyoruz. Siyasilerin falan hiçbir nane yedikleri yok. Memleket batıyor. Gencecik bir çocuk, daha bebe, denizanalarından şikayet ediyor.
Maalesef milletvekili 50 kuruşluk çay meselesi ile uğraşırken; siyasilerimiz hala daha yeme, içme, eğlence peşinde koşarken o denizanaları iyice büyüyecek ve denize giremeyeceğiz. Ama bunları söyleyemedim, çocuğa yazamadım.”

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük5
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo