Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DEMİRTAŞ, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

DEMİRTAŞ, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, “Anneler Günü” mesajında, “Bizleri yetiştirmek için çektiği çileleri, gösterdiği sabır ve sevgiyi ne kadar dile getirirsek getirelim, annelerin hakkını vermemiz asla mümkün değildir.”dedi.

Mesaj şöyle;

 

İlk öğretmenlerimiz,  ilk arkadaş, ilk sırdaş, yol göstericimiz, yılmaz koruyucumuz, büyük destekçimiz ve yaşamdaki en önemli hazinemiz olan annelerimiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layıktır. 

Annelerimiz, AKP iktidarının yanlış politikaları sonucu, maalesef Türkiye’de layık olduğu değeri görememekte, hak ettiği yaşam standardına kavuşamamaktadır. Cennet ayaklarının altında olan annelerimiz, AKP’nin iktidar hırsından dolayı, evlatlarını şehit vermektedir. Ülkeyi sıfır terörle teslim alan AKP, makam sevdasından dolayı, bugün annelerimizin gözyaşlarını sele döndürmüştür. 

Kadın hakları konusunda da son derece duyarsız olduğunu defalarca kanıtlamış olan AKP iktidarı, annelerimizi bir doğum makinesi olarak görmekte, adeta açık artırma yaparcasına annelere “üç çocuk/beş çocuk doğurun” mesajı vermekte, onların çektiği çileleri görmezden gelmekte, anneleri çalışma hayatından ve sosyal yaşamdan uzaklaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. 

Bizler, annelerimize olan borcumuzu, Türkiye’yi daha yaşanılabilir bir ülke haline getirmek ve evlatlarımıza aydınlık bir gelecek hazırlamak için çalışarak ödemeye çalışıyoruz. 
Varlığımızı borçlu olduğumuz, bizleri yaşama hazırlayan, bizleri karşılıksız seven, değerleri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, ilk öğretmenimiz, koruyucumuz, yetiştiricimiz olan değerli annelerimizin ve yüreği evlat acısıyla dolu olan tüm şehit annelerinin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyor, tüm annelerimize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın