Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇÖP VE HAFRİYATLAR TEMİZLENİYOR!.

ÇÖP VE HAFRİYATLAR TEMİZLENİYOR!.

Alaplı Belediyesince Kefkenaltı mevkisinde kış ayında ulaşımda yaşanan sıkıntılardan dolayı belediyeye ait depolaman alanına dökülmek zorunda kalınan çöp ve hafriyat atıkları temizlenmeye başlandı.

Alaplı Jandarma Komutanı Yüzbaşı Emre Balci, Çamlıbel Köyü Muhtarı Mithat Mandacı ile  birlikte temizlik çalışmalarını yerinde takip eden  Alaplı  Belediye Başkanı Nuri Tekin, iş makineleriyle kamyonlara yüklenen bu alandaki çöp atıklarının Zonguldak’taki çöp depolama ve geri dönüşüm tesislerine taşınacağını söyledi

 Belediyenin sadece kendine ait çöp depolama alanında üzerini kapatmak suretiyle geçici olarak çöpleri depoladığını belirten Tekin, "Biz üzerini kapatmak suretiyle geçici olarak depoladığımız bu çöpleri temizlemeye başladık. Bunun dışında, belediyemizin sorumluluk alanı dışındaki dere güzergahı boyunca muhtelif noktalara gelişigüzel çöp ve hafriyat artıkları dökülmüş. Belediyemizle ilgisi olmayan, belediyemizin sorumluluk alanında bulunmayan bu çöp ve hafriyatların da temizlenmesi gerekiyor” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın