Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇOCUK DÜNYASINA İLK ADIM!..

ÇOCUK DÜNYASINA İLK ADIM!..

Kışla Potbaşında yıkımı tamamlanan eski şantiye alanına yapılacak olan Çocuk Dünyası projesinde ilk adım atıldı. MKE tarafından alanda bulunan hurdalarla, bu yıl Delihakkı mevkisine kurulacak olan Kurban Satış yerindeki hurdaların kaldırma işlemi başlatıldı.

Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından, Kışla Potbaşında yıkımı tamamlanan eski şantiye alanına yapılacak olan Çocuk Dünyası projesinde ilk adım atıldı.

Kdz.Ereğli Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Ağlar, Çocuk Dünyası projesine başlamak için alanda bulunan hurdaların kaldırma işlemine başlandığını belirterek; “Belediye Başkanımız Hüseyin Uysal’ın talimatıyla, Çocuk Dünyası projesine başlamak üzere eski şantiyenin yıkım işleminin ardından alanda bulunan hurdaların kaldırma işlemlerine başladık. Makine Kimya Enstitüsü Hurdasan ekipleri, Kdz.Ereğli’ye gelerek çalışmalarına başladılar. 10 gün içerisinde bu çalışmaların bitmesini planlıyoruz” dedi.

KURBAN SATIŞ YERİNDE ÇALIŞMA

Çalışmaları yerinde takip eden Ağlar, Kurban Satış yerinin bu yıl Delihakkıda bulunan belediyeye ait alana kurulacağını belirterek; “MKE Hurdasan ekipleri, buradaki hurdaları da kaldıracaklar. Toplamda 200 ton hurda MKE tarafından alınmış olacak. Hurda satışından belediyemize de gelir elde etmiş olacağız” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın