Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇILGIN EVLENME TEKLİFİ

ÇILGIN EVLENME TEKLİFİ

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde çılgın aşık, evlenmek istediği kıza teklifini vincin tepesine astığı dev pankart ile yaptı.
Edinilen bilgiye göre ilçedeki özel bir sektörde çalışan İsa Keskin (29) yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu kız arkadaşı Esra İkiz’e (24) evlenme teklifi yapmaya karar verdi.
Teklifi sürprize dönüştürmek isteyen Keskin, Kiraladığı bir vincin bomuna, üzerinde "beni bir ömür boyu böyle kabul eder misin?" yazılı pankartı astı.
Bu şekilde genç kızın ikamet ettiği Bağlık Mahallesi’ndeki 5 katlı binanın önüne gelen Keskin, vincin bomunu da apartmanın 5 katına kadar uzattırdı. Bu şekilde teklifini yapan Keskin, ’evet’ yanıtını aldığında ise büyük mutluluk yaşadı.
Keskin daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, kız arkadaşı ile 5 yıllık birliktelikleri olduğunu belirterek, "evlilik teklifimi beklemediği bir anda yapmak istedim ve böyle bir organizasyon yaptık. Arkadaşlarımda yardımcı olduğu sürpriz sonucunda güzel bir teklif oldu ve teklifim de kabul edildi" dedi. Esra İkiz de çok heyecanlandığını ifade ederken, böyle bir sürpriz beklemiyordum" diye konuştu.
Gençler, daha sonra evlerinin penceresinden basın mensuplarına el sallayarak teşekkür ettiler.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo