Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇİLE BİTİYOR!!!

ÇİLE BİTİYOR!!!

Çile bitiyor… Çarşı merkezine gelmek isteyenler, Yeşiltepe’den dönmek zorunda kalmayacaklar…


EREĞLİ
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, bir süre önce yol yapım çalışması sonrası Karayolları’nca Kışla ve Kepez mahallesi arası güzergahta kapatılan ’ana yola bağlantı yolunun’ yeniden açılacağı bildirildi.
Ereğli Belediyesi’nin www.kdzeregli.bel.tr resmi internet sitesinde yer alan habere göre, Kavaklık mahallesi ile Devrek Yolayrımı Köprülü Kavşak arasında bulunan, ancak bir süre önce araç trafiğine kapatılan noktanın yeniden açılacağı belirtildi.
Belediye Başkanı Hüseyin Uysal; Ulaştırma ve Fen İşleri Müdürlüğü’nce başlatılan çalışma ile, Kavaklık çıkışının açılması ve Kışla ve Kepez güzergahı üzerinde 25 yeni otobüs cepleri, belirlenen 17 noktaya yeni yolcu bekleme duraklarının konulması yönündeki çalışmaları inceledi. Uysal, her iki çalışmanın da kısa sürede tamamlanmasını hedeflediklerini söyleyerek şunları kaydetti:
"Kavaklık Mahallesi 1. Köprü mevkisinde, eski hayvan pazarı olarak bilinen bölgeden karayoluna çıkacak 10 metre genişliğinde, 700 metre uzunluğundaki yan yol çalışması sürüyor. Bir üçgen ada ile giriş ve çıkışa ayrılmış iki yönlü karayolu bağlantısı yapılıyor. Başlangıçta ham olarak açılan güzergâhta daha sonra dolgu çalışması yapılacak. Zemin oturmasının ardından da asfaltlama ile tamamlanacak.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo