Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CEZA ÜSTÜNE CEZA !.

CEZA ÜSTÜNE CEZA !.

Yayaya yol vermeyene de, kask takmayana da ceza !.


Ereğli ilçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme büro amirliği ekipleri Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Denetleme büro amirliği ekipleri ilçenin çeşitli noktalarında yaya geçidinde yayalara yol vermeyen sürücülere ve kask kullanmayan motosiklet sürücülerine yönelik uygulama gerçekleştirdi.

Motorize ekip ile sabah yapılan uygulamada yayalara yol vermeyen 6 sürücüye, kask kullanmayan 3 motosiklet sürücüsüne yaklaşık 4 bin lira ceza kesildi.

Trafik ekiplerinin akşam saatlerinde yaptığı uygulamada ise yayalara yol vermeyen 2 araç sürücüsüne bin 200 kask takmayan 2 motosiklet sürücüsüne 264 lira olmak üzere toplam bin 460 lira ceza kesildi. Her iki uygulamada 5 bin 460 lira ceza kesildiği öğrenildi.

Uygulamaların ilçenin çeşitli noktalarında aralıksız olarak devam edeceği ve sürücülerin, yaraların kurallara riayet etmelerini yönünde uyarılarda bulunuldu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
Ersin Ereğli

26 Ağustos 2020 - 10:03

Ereğli nin en büyük toplumsal sorunu abartı egzoz. Çözün inanalım. Denetleme yapıldığını görelim.

Ersin Ereğli

25 Ağustos 2020 - 22:34

Ereğli de en çok şikayet edilen abartı egzoz kimse bunun hakkında açıklama yapmıyor. Çünkü insanlar görüyor. Kask takmamış .Yayaya yol vermemiş. Ceza kesilmiş kim görmüş. Ereglinin hali ortada kimse yalan söylemesin.

Ersin Ereğli

25 Ağustos 2020 - 22:13

Ereğli de trafik terörünün tek suçluları suçu isleyenlermi yoksa onu tanıyorum bunu tanıyorum diye görmemezlikten gelen yetkililermi.

Yorum Yazın