Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Cep ve duraklar yapılıyor!

Cep ve duraklar yapılıyor!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, karayolunda cep açma ve yolcu bekleme duraklarının yapımı çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.


Uysal, açıklamasında, Kışla-Kepez güzergâhında tespit edilen 25 noktaya cep ve 17 noktaya da otobüs durağı yapma çalışmalarının sürdüğünü belirtti.
Yeni yol yapım çalışmalarını tamamlamasının ardından cepler ve otobüs durakları ile ilgili uzun süredir sorunlar yaşandığını ve bunları çözmek için karayolları yetkilileri ile görüştüklerini ve çözüm yolunu bulduklarını ifade eden Uysal, şöyle dedi: 
“Ekiplerimiz Kışla ile Kepez arasındaki bölgede birçok noktada cep açma ve otobüs durağı yapım çalışmalarını devam ediyorlar. Bu çalışmalar tamamlandığında özellikle yolcular toplu taşıma araçlarına daha rahat binip-inebilecekler. Toplu taşıma araçları da yol ortasında durup trafik sıkışıklığına neden olmayacaklar. Hem bölgedeki esnaflarımız, hem vatandaşlarımız hem de toplu taşıma işi yapan araçlar rahat edecekler. Ereğli Belediyesi olarak ilçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesin daha rahat ve huzurlu yaşaması için çalışmalarına devam etmektedir. Bu güne kadar çalışmaların yapılmasını sabırla bekleyen halkımıza da teşekkür ediyorum.” 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo