Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CENGİZ’E GİTTİLER

CENGİZ’E GİTTİLER

Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i ziyaret ettiklerini bildiren Karadeniz Ereğli Galatasaray Taraftarları Derneği Başkanı Timur Şen, dernek yönetimindeki isimlerinde belli olduğunu belirtti.
Şen, yazılı açıklamasında, yeni yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gerçekleştirdikleri ziyarete ilişkin şunları kaydetti:
“Sayın Başkanımız ile görüşmemizde, düzenleyeceğimiz 21. şampiyonluk balomuzdan bahsettik. Ayrıca Sayın başkanımızdan özel talebimiz olan balomuzun GS TV’den yayınlanması ve Süper Lig Bayan basketbol, Engelsiz Aslanların da katılmasını ilettik. Üyelerimizin yeni sezon için kombine bilet taleplerin ilettik. Kulüp dernek ilişkileri ile Ar-Ge çalışmalarına ilişkin konuları görüştüğümüz başkanımıza, yeni yönetimimizi sunduk ve onayımızı aldık. Sayın Başkanımız Cengiz ile spor okulları faaliyetleri üzerinde fikir alış verişinde bulunduğumuz toplantıda ilçemiz ve ilçedeki taraftarlarımız hakkında da bilgiler aktardık.
İlişkilerin devamına ilişkin mutabakat sağlanan görüşmemiz memnuniyet ve iyi dilek ve temennilerle tamamlandı. Değerli Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyelerimiz, her zaman Derneğimizin yanında olduklarını belirterek Karadeniz Ereğli Galatasaray taraftarlarına sevgi, saygı mesajlarını ve selamlarını tarafımızdan iletilmesi istenmiştir. Gerçekleştirdiğimiz ziyaret, Galatasaray Kulübümüzün resmi internet sitesinde de yer bulmuştu.”
İŞTE O İSİMLER
Öte yandan, Timur Şen’in başkan olduğu dernek yönetimindeki yeni isimler ise şöyle:
Ayhan Taşdelen, Adil Öztürk, Anıl Karataş, Cihangir yağız, Ercan yalçın, Ercan Korkmaz, Egemen Nuri Erdoğan, Ercan Demircan, Erdal Akgül, Fatih Demirel, Fatih çapar, Fatih Şendoğan, Metin Aydın, Murat Yılmaz, Mehmet Madenci, Kutsi Başsarıoğlu, Murat Aydın, Mustafa Öner, Necip karaca, Nuri deniz, Oğuz Örnek, Ömer Durdu, Süha Baydemir, Serkan Yalçın, Sinan Özlük, Turan Ünlü, Tayfun Tanyıldız, Tekin Alabaş, Yıldıray Çelenk, Zafer Akar ve Zafer Yazıcı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
kızgın1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın