Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CENAZE İLANLARI

CENAZE İLANLARI

Ereğli de bugün kaybettiklerimiz


Müftü Mahallesi  İbrahim Efe Caddesi sakinlerinden; Müzeyyen Kıroğlu’nun eşi; Murat Kıroğlu, Kısmet Kıroğlu ve Dilek Yıldız’ın babaları; Kışla Sanayi esnaflarından Ali Yıldız’ın kayınpederi ; Poyraz Yıldız ve Mehmet Can Yıldız’ın dedeleri ; Erdemir sosyal tesislerinden emekli İsmet KIROĞLU vefat etmiştir.        

Merhumun cenazesi bugün İkindi namazına müteakip Hatip Camiinde Kılınacak cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

       

Ören Mahallesi sakinlerinden; merhum Halil Dilaver ve merhume Kübra Dilaver’in oğlu ;Kadriye Dilaver’in eşi;  İbrahim Dilaver,Sevim Topçu, Fatma Sever ile Sevim Öz’ün babaları; Ahmet Topçu,Hüseyin Sever ve Tuncay Öz’ün kayınpederleri; Mustafa Dilaver ,Naciye İle Şerife’nin ağabeyleri; Zeki Dilaver ve Fikri Dilaver’in kayınbiraderi; Furkan Dilaver,Çiğse Dilaver,Atakan Topçu,Funda Topçu,Yasin ve Şeyma’nın dedeleri; İsmet,Halil İle Oğulcan’ın amcaları; Erdemir’den emekli Hacı Mehmet DİLAVER vefat etmiştir.  

Merhumun Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ören Mahallesi Merkez Camiinde Cenaze namazı kılındıktan sonra aile mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Merhum Necati Yılmaz Erkişi’nin eşi; Nezihi, Mehmet ve Semih Erkişi’nin anneleri; Nurdan,Nurdan Ve Günay Erkişi’nin kayınvalideleri; Duygu,Ebru,Burcu,Arzu Ve Cansu’nun babaanneleri; Hamra Duru ve Ali Akıneri’nin yengeleri Birten ERKİŞİ vefat etmiştir.  

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozhane Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından  şehir mezarlığında toprağa verilecektir

 

Çaylıoğlu Kocalar Mahallesi sakinlerinden; merhume Nazire Yavuz’un eşi; Bahattin Yavuz,Muhittin Yavuz,Muhsin Yavuz ve Samahat Bozkurt’un babaları Eyüp YAVUZ vefat etmiştir.           

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip köy mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün5
gülücük3
şaşkın1
kızgın1
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın