Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇELİK EREĞLİ FM'E KONUK OLDU !

ÇELİK EREĞLİ FM'E KONUK OLDU !

Ünlü sanatçı Arzu Tekin`in sorularını yanıtladı.


Ünlü Sanatçı Çelik, yepyeni albümünün tanıtımını Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu Arzu İle Devri Alem programında yaptı.

Canlı yayında sözlerine, “Basından takip ettim, yaşanılar sel felaketi için tüm bölgeye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.”diyerek başlayan Çelik, “Ülkemde olanlar yaşananlar bizi  üzüyor Biz sanatçı böyle günlerde yüksek bir motivasyonla ayakta durmak zorundayız. Yüzümüzde bir gülümseme olmak durumunda, her alanda yaşam devam ediyor.Ama üzüntünüzü de elbette ki paylaşıyorum.”dedi.

40 yıllık meslek yaşamına 25 albüm sığdıran Ünlü sanatçı, İz düşüm albümüne gelen olumlu tepkilerin de kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Çelik, “ Yaşanmışlıklar önemli. Çok uzak oluyor yaşanmış olmadıkça. Toplum kendisinin yaşamadığı şeyi benimseyemiyebiliyor. Şarkılar gerçeğe dayanmalı. Öyle olmazsa kalpte titreşime neden olmaz. Bende her zaman olduğu gibi bu albümde bu hedef doğrultusunda yol aldım .Şarkılar toplumda karşılık bulmalı.Günlük dertlerinden uzaklaşmalı. 5 gün çalışan BİR öğretmen, hafta sonu müzik dinlerken kendini iyi hissetmeli. “dedi.

Çelik , Tekin’in sorusu üzerine  “Günümüzdeki genç nesil şarkılar. 90’lardaki gibi müzik duymuyoruz ama devirin değiştiği de gerçek, bende değiştim.Çok çeşitli sebeplerle öne çıkan şarkılar .Eleştiri hep vardır , olmalıdır ama sonuçları değiştirmez.Doğru bildikleri yolda devam etsinler.” görüşüne yer verdiği konuşmasında. “ Ereğli’ye birkaç kez geldim. Ereğli’ye sevgiler.Umarım bir konserde beraber oluruz.”ifadelerini de kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran3
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo