Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Çaturoğlu,haftasonu köylerdeydi

Çaturoğlu,haftasonu köylerdeydi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Pazar günü yoğun bir çalışma yaparak ziyaret ettikleri köylerde, sıkmadık el bırakmadılar.Hafta sonu ziyaret turuna Süleymanbeyler Köyü (Subaşı Halk Pazarı) ile başlayan Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, burada görüştüğü her vatandaştan 16 Nisan’da yapılacak Halk oylamasında daha güçlü Türkiye diyerek “EVET” desteği istediler.
 
TARİHİ ASMALI KÖPRÜDE İNCELEME YAPILDI
 
Milletvekili Çaturoğlu ile İlçe Başkanı Çakır, Ormanlı Belde Belediye Başkanı Bayram Boşol ile birlikte, Süleymanlar Köyünde bulunan çevre köylere ulaşımına yol kısaltan tarihi asmalı köprünün yenileme çalışmalarını inceledi.Yenilenen köprünün çalışmaları hakkında bilgi veren Dedeler Köyü Muhtarı Durdu Acar’a Milletvekili Çaturoğlu ve İlçe Başkanı Çakır, vatandaşımızın yayarına ne gerekiyorsa her türlü destek verildiğini belirterek, “En yakın zamanda tarihi asmalı köprüyü vatandaşlarımız rahat ortamda kullanmaya başlanacaktır. Bizler sıkıntılar çözülmesi için varız. Burada çevre köylere gidip, gelmeye yakınlaştıran asmalı köprünün yenilenmesi de hizmetlerimizden bir örneğidir.” dedi.
 
KÖY ZİYARETLERİ
 
Milletvekili Çaturoğlu ve İlçe Başkanı Çakır, İl Genel Meclis Üyeleri ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte, Alacabük,Güllük, Akkaya, Ortaköy, Hasbeyler ve Düzpelit köylerinde vatandaşları ziyaret gerçekleştirdi.
Köy ziyaretlerinde Köy muhtarları ve kalabalık bir topluluk tarafından karşılanan Milletvekili Çaturoğlu ve İlçe Başkanı Çakır, vatandaşlara güzel yaklaşımlarına teşekkür ederek, 16 Nisan’da yapılacak Halk Oylamasında “EVET” desteği verilmesi hakkında bilgiler verdi.
Milletvekili Çaturoğlu, Vatandaşlara hitaben yaptığı konuşmasında, özetle şu bilgileri verdi; 
“Geçmişte hakimiyet milletin demişler ama milletin seçtiği milletvekillerin aldığı kararlarına, Anayasa Mahkemesi ben tanımıyorum demiş. Örnek mi istiyorsunuz? Hani bir zamanlar bir sıkıntı vardı Ülkemizde, kızlarımızın başörtülü Üniversiteye girme hadisesi. Ülkemizde Cumhuriyet elden gidiyor, rejim değişiyor gibi çeşitli bahaneler üretilmişti. AK Parti Milletvekillerimiz, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekililer ile 411’i “EVET” kızlarımız başörtülü Üniversiteye gidebilsinler diye karar aldılar. Hemen ertesi gün CHP bu kanun düzenlemeyi Anayasa Mahkemesine götürdü, bir hafta kısa bir değerlendirme sonrası Anayasa Mahkemesi kararı red etti. Hani hakimiyet kayıtsız şartsız milletindi? Milletin seçtiği milletvekillerin kararlarını yok saydılar. Tüm Bunlara rağmen artık Ülkemizde kızlarımız isteği şekilde başörtülü Üniversiteye gidebiliyor. Ne oldu? Cumhuriyette, rejimde yerinde duruyor. Hiçbir sıkıntı yok. 
Demekki sıkıntı CHP’de miş. Vatandaşın lehine bir şey yapıldığı zaman kora halinde feryat ediyorlar. Giden kendi sistemleridir. İşte artık bunlar olmasın diye AK Parti bu sistemi değiştiriyor. 16 Nisan’dan sonra son kalıntılarını da İnşallah ortadan kaldıracağız. Bir daha bu milletimizin isteği, İnancı, örfü dışında hiçbir şey olmayacak. 16 Nisan’da vereceğiniz “EVET” desteğinizle Meclis yine görevi devam edecek, Milletvekilleri yine olacak. Cumhurbaşkanı Yürütmenin başı olacak. Herkes kendi işini yapacak. Türkiye’nin önü daha da açık olacaktır. Bu Millete hizmet etmeyen hiçbir siyasi partinin iktidar olma şansı yok. CHP’nin de en büyük korkusu ve sıkıntısı da budur. AK Parti’ye millet ne için oy veriyor, kendisinden gördüğü için. Halkımız 16 Nisan’da en güzel şekilde gerekeni yapacağına inanıyoruz. Daha güçlü Türkiye için dediklerimi duyanlardan duymayanlara söyleyerek “EVET”i desteklemelerini istiyoruz.”
 
Köy ziyaretlerinde AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır yaptığı konuşmasında, yeni sistemde Devleti yönetecek kişiyi seçme hakkı milletimize verileceğini belirterek, “Ülkemizde Devleti yönetecek kişiyi seçme hakkını milletimize AK Parti siyasi kadrosu veriyor. Halk oylamasında vereceğiniz “EVET” desteğinden  ve geleceğinden kimsenin kuşkusu olmasın. AK Parti İktidarlığında Ülkemiz hem gelişti, vatandaşlarımıza hayal denilen hizmetler getirildi. Örneğin önceden Hastanelerde çekilen çile, İlaç alma kuyrukları sona erdi. Amacımız Herdoğan ve yarınlarımız için yeni sistemle hizmetlerimizi daha hızlı bir şekilde vatandaşımıza yansıtmak. Ülkemizde bir daha koalisyonlar dönemi yaşanmamsıdır. Bunun için sizlerden Halk oylamasında “EVET” desteğinizi bekliyoruz.” dedi.
WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın