Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇATIYA ÇIKTI !.

ÇATIYA ÇIKTI !.

Ereğlİ Meydanbaşı`nda intihar girişimi. İftar vaki çatıya çıktı.


 

Ereğlİ'de bir kişi  İlçeye Bağlı Müftü Mahallesi Meydanbaşı Caddesi üzerinde bulunan yedi katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Çocuğunu görememesinden dolayı intihar girişiminde bulunan Abdullah Ç. yi ikna için İlçe Emniyet Müdürü Hasan Ünlü, Ereğli belediyesi İtfaiye Müdürü Muhammet Ali Ateş, psikolog ve polisler büyük çaba gösterdi. Çocuğunu görmek istediğini ifade eden Abdullah Ç. nin eşi ve çocuğu binaya getirildi.

Yapılan görüşmenin ardından Abdullah Ç. çatıdan indirildi. İşlemleri için karakola götürülen Abdullah Ç. nin daha öncede birçok kez intihar girişiminde bulunduğu, bugün cezaevinden çıktığı öğrenildi.

Abdullah Ç. nin geçtiğimiz yıl Aralık ayında da Kaymakamlık binasına giderek duvarda asılı bulunan Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını yırtarak küfür ve hakaretlerde bulunmuş ve polis tarafından gözaltına alınmıştı. Abdullah Ç. Şubat ayında da Ak Parti binasına çıkarak intihar girişiminde bulunmuştu.

Zanlının eşi ile boşanma davasının devam ettiği, çocuğunun velayetinin annesine verildiği ve eşinin şikâyeti üzerine hakkında uzaklaştırma kararı verildiği öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın5
kızgın3
hayran2
üzgün1
gülücük0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın