Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇATIŞMA ÇIKTI; 5 YARALI BİR ÖLÜ!

ÇATIŞMA ÇIKTI; 5 YARALI BİR ÖLÜ!

Karadeniz Ereğli’de aralarında kadınlarında bulunduğu iki gurup arasında çıkan silahlı çatışmada ‘ilk belirlemelere’ göre 6 kişi yaralandı. Yaralılardan birinin ise hayatını kaybettiği belirtiliyor…


Alınan bilgiye göre, Kıyıcak Köyü Karabacak Mahallesinde, iki aile arasında neden henüz bilinmeyen sebepten ötürü kavga çıktı. İlerleyen dakikalarda ise kavga silahlı çatışmaya döndü, bilanço ağır oldu. Tüfeklerden çıkan saçmaların isabet ettiği Ziya D, Şeride D, Emrah D, Gökhan D ve İmdat D, Özel Ereğli Echomar Hastanesi’nin Acil Servisine kaldırıldı.
Bu andan itibaren ise tam anlamıyla kaos yaşanıyor. Doktorların yaralılara müdahale ettiği anlarda tüm hastane personeli teyakkuza geçti.
Yaralıların yakınları da hastaneye akın etmeye başladı. Onların içinden de fenalık geçirerek bayılanlar oldu.  
ÖLDÜ…
Öte yandan, çatışmada yaralanan ismi alınamayan bir kişide Alaplı Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralının tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öne sürüldü.  
MUHTAR KONUŞTU
Diğer yandan, Bakırlı Köyü Muhtarı Metin Demir, Echomar Hastanesi önünde gazetecilerin soruları üzerine yaptığı konuşmada, “çatışma Kıyıcak Karabacak Mahallesinde oldu. Yaralılardan birisi bildiğim kadarıyla vefat etti. Diğer yaralıların tedavisine devam ediliyor. Olayı tam bilmiyorum ama evine saldırmışlar. Yaralıların arasında ise 16 yaşında bir çocuk var” dedi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün9
şaşkın3
hayran1
gülücük0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın