Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Çataklı: “Birçok ilde dahi olmayan…”

Çataklı: “Birçok ilde dahi olmayan…”

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Utku Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çataklı, bölge eğitim ve öğretimine olumlu katkı vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi.


Çataklı, Ereğli FM Program yapımcısı Gazeteci Fikri Kapan’ın kendisini ziyaretinde yaptığı açıklamada, Utku Eğitim Kampüsü’nün ülke genelinde örnek olduğunu öne sürdü. Küçük bir binada ilkokul ile başlayan Utku’nun, bugün ise anaokulu, ilkokul, ortaokul ve fen lisesi eğitimi veren konuma geldiğini anlatan Çataklı, şöyle dedi:
“Birçok ilde dahi olmayan…”
“Bir Öğretmenler Kuruluşu olan Utku Eğitim Kurumları, her geçen yıl kendi bünyesinde, kendi çabalarıyla büyüyüp, gelişerek bölgedeki eğitim camiasına önemli katkıda bulunuyor. Biz de bunun haklı gururunu yaşıyoruz.
Bugün öğrencinin eğitim ve öğretimine, sosyal, sağlık ve yaşamsal konularında her türlü imkana sahip olan Utku Eğitim Kurumları’nda, yönetim olarak, ’Orçun Çataklı Sosyal Tesisleri’ ile de aynı zamanda halkımıza da hizmet vermenin mutluluğu içerisindedir. Birçok ilde dahi olmayan ilçemizdeki kampüsün örnek teşkil etmesi de ayrıca gururumuz olmaktadır.
Yaşadığımız gurur aynı zamanda heyecanımızın da sürekli olmasını sağlıyor. Kaybolmayan heyecanımızla birlikte, gelecekte çok daha önemli eğitim yatırımlarına imza atacağımızın bilinmesini istiyoruz.
Elbette elde ettiğimiz başarılar, kurumun büyümesinde en önemli etkenler arasında öğrenci velilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve idari kadromuzu saymamız gerekiyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ve yine etkinlik ve başarılarımızın, aktivitelerimizin duyurulmasında özveri ile hareket eden çok değerli basın kuruluşlarımızı ve basın mensuplarına teşekkürlerimizi iletiyoruz.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo