Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CANLI YAYINDA KONUŞTU !

CANLI YAYINDA KONUŞTU !

Kdz.Ereğli Martı Eğitim Kurumları "Deneme Kulübü" ile fark yaratacak.


Kdz. Ereğli Martı Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Mesut Özkara, Arzu ile Devri Âlem Programının canlı yayını konuğu oldu.

Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin’in sorularını yanıtlayan Özkara, pandeminin izlerini tamamen ortadan kaldırmak için yoğun bir tempo ile çalıştıklarını ve bir dizi yeniliklerle yeni döneme başlayacaklarını söyledi.

9-10-11 ve 12. sınıflar (YKS süreci) için Haziran ayı boyunca  ücretsiz kamp programı başlatıldığını, lise kısmı dışında 5-6-7’inci sınıflar içinde aynı uygulamanın geçerli olduğunu söyleyen Özkara, “7 yıllık martı hayatı süresince  YKS, LGS, eşit ağırlıkta aralarında  7 Türkiye birinciliği de olan çok sayıda başarı elde ettiklerini vurgulayarak, “ Psikolojik olarak rahat olan bir çocuğun başaramayacağı şey yoktur. Bizler sadece eğitim vermiyor, rehber öğretmen ve  psikolojik danışmanlar ile çocuklarımızı her alanda destekliyoruz. Velilerimiz kontenjanlarla sınırlı erken kayıt avantajlarını mutlaka değerlendirsin” dedi.

Martı Eğitim Kurumları bünyesinde Ağustos ayı içinde deneme ve ders çalışma merkezini de hizmete açacaklarını belirten Özkara,  “ Günlük, haftalık , aylık hatta yıllık  bir çalışma programı planlayacağız. Buna Sesli, sessiz çalışma salonlarının olduğu saat gece 22.00’ye kadar açık olacak bir kütüphane diyebiliriz. Deneme kulübü faaliyette olacak.” İfadelerini kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo