Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CANLI YAYINDA ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR !

CANLI YAYINDA ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR !

Bilinçaltı ve Bioenerji Uzmanı Master Eğitmen Avukat Nüket Kara Ereğli FM`e konuk oldu.


Ereğli FM’de yayınlanan ve Yayın Müdürü Arzu Tekin’in hazırlayıp sunduğu Arzu ile Devri Alem programının bu haftaki konuğu Bilinçaltı ve Bioenerji Uzmanı Master Eğitmen Avukat Nüket Kara oldu.

 

“Hayatın manasını anlarsak çok daha iyi bir sınav verebiliriz. Ruh hastalanmadan beden hastalanmaz. Eğer bir hastalığınız varsa önce ruhunuza bakın.” diyen Kara, Şunu unutmamak gerekiyor % 5 bilinç  % 95 bilinçaltı kayıtları ile yaşıyoruz. 3 yaşında babasından balon isteyen çocuk o balon o gün alınmadıysa, ne istediysem alınmadı modunda yaşamını sürdürür.” dedi.

“Biz dünyaya amaçsız gelmedik. İnsan olarak geldik ama halifeyiz. Biz bu dünyaya sınavlar için geldik.” İfadelerini de kullanan Kara,  “Biz aslında anne ve babamızı seçerek bu dünyaya geldik. En az yedi göbek yakınlarımızın kayıtları ile geldik. Önemli olan  kötüyü çağırmamak. Öfke yaşamımızı devam ettirmeye yönelik duygu. Önemli olan kırmadan dökmeden hayatımızı idame etmek.” İfadelerini kullandı.

Ana haber bültenlerine konu olan Zeytin Ağacı” dizisinden yola çıkarak, dizide yaşananların gerçekliliği ve aile dizimi hakkında travmalar nesilden nesile nasıl aktarılır. Atalarımızın ruhlarını paylaşmak, kalıtım ve genetik konular başlığında bilgiler aktaran Kara, “Mutluluk frekansına bağlanmaya niyetlenmek önemli. Yetersizlik bilincinden ayrılmalıyız. Önce  niyet,  sonra istemek. Güzel enerji ve iyiyi çağırma isteme önemli. Hayatın manasını anlarsak çok daha iyi bir sınav verebiliriz.” şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük2
hayran2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo