Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CANDAN MÜJDE!.

CANDAN MÜJDE!.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan, bir basın açıklaması yaparak; yaklaşık 1 yıl önce açılışı gerçekleştirilen modern Hastanenin ulaşım sorununun ortadan kaldırıldığını belirtti.
 
Hastane yol ayrımına yapılacak olan duble yol, köprülü kavşak ve yan yollarının ihalesinin tamamlandığının altını çizen Candan; 24 Mart 2015 tarihinde ihaleyi alan firma ile sözleşme imzalanacağını belirtti.
 
Açıklama şöyle:
   
EREĞLİ’YE HAYIRLI OLSUN
   
"Yaklaşık bir yıl önce Ereğli’ye yakışan yeni hastanemizin açılışını gerçekleştirmiştik. Bu modern hastaneye ulaşımda bazı sıkıntılar yaşanıyordu. Bu sıkıntıyı çözmek için ilk günden itibaren yaptığımız yoğun girişimlerin neticesinde çok şükür hedefimize ulaştık.
Karayolları 15. Bölge Müdürlüğümüz,  Hastane istikametinde olan Ereğli-Kepez-Gökçeler yolunun (yaklaşık 10 km) duble yol yapılması, Hastane Köprülü kavşak ve yan yollarının yapılması ve 250 metre uzunluğundaki Kozlu Viyadüğünün ihalesini 17 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştirdi. İhaleyi MH Taahhüt İnş. A.Ş ve Mahal Müh. İnş A.Ş. Ortak girişimi kazandı. Yaklaşık 41.500.000 TL lik iş için firmayla sözleşme 24 Mart 2015 tarihinde imzalanacak. Ereğli’mize hayırlı olsun.
WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo