Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ÇAKIR, TARİHİ YİNELEDİ: 2018’DE BİTECEK

ÇAKIR, TARİHİ YİNELEDİ: 2018’DE BİTECEK

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Ereğli-Devrek arasındaki köy bağlantı yolunun, 2018 yılında tamamlanacağını bildirdi.
Çakır, yazılı açıklamasında, kurmayları ve bazı muhtarlar ile birlikte inşası süren yolda incelemelerde bulunduğunu belirtti. Çakır, çalışmayı yürüten firmanın verdiği iftar yemeğinde yaptığı değerlendirmede, Ereğli-Çaylıoğlu arasındaki çalışmalarda, bitime çok kısa bir mesafe kaldığını ifade ederek şöyle dedi:
ÇAKIR: SONUNA GELDİK
“Malumunuz Ereğli-Devrek yolu bizim olmazsa olmazımız. Bu yatırımı çok önemsiyoruz ve çalışmaları da sık sık yerinde inceliyoruz. Bugün de hem Ereğli-Çaylıoğlu arasını yapan müteahhidimizin çalışmalarını yerinde inceleyelim hem de firma yetkilileri ve çalışanlarıyla birlikte iftar yapalım istedik. Bizleri davet etmelerinden dolayı çok mutlu olduk, Allah razı olsun. Çalışmaları ziyaret ettiğimiz zaman da Çaylıoğlu’na çok kısa mesafede yaklaştığımızı görüyoruz. İnşallah Ekim sonu Kasım başı gibi bu yolu vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlıyoruz. Bu yolun ilk başlamasında emeği geçen önceki Milletvekillerimizden Sayın Fazlı Erdoğan’a, kendisinden sonra emeği geçenlere ve şimdide çok kıymetli Milletvekilimiz Sayın Faruk Çaturoğlu başta olmak üzere tüm bölge Milletvekillerimize çok teşekkür ediyoruz. Çalışmaları yerinde gördük, artık bölge insanımızın isteklerinin sonuna geldik. Bu yol artık bitmeliydi, bizim de olmazsa olmaz dediğimiz projelerden bir tanesiydi. Çalışmaların başarılı bir şekilde devam ettiğini yerinde görmekten son derece mutlu olduk. İnşallah bu yol bölge halkımıza hayırlı uğurlu olur.”

-KATILIM-
Saha incelemesine partinin ilçe yöneticileri Hüseyin Engin, İl Genel Meclis Üyeleri Rıfkı Gültekin, Ayhan Taşdelen, Kdz. Ereğli Köylere Hizmet Götürme Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kocabıyık (Pembeciler Köyü Muhtarı), Erol Özsoy (Ortaköy Muhtarı) ve bölge muhtarları katıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın