Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

 Ereğli Özdemir Park AVM’deki dans  gösterisi beğeni ile izlendi.

Özdemir Park AVM’deki etkinlikte konuşan ilçedeki “MK Dans Academy” isimli okulun kurucusu Murat Kolay, Hakimiyet’e açıklamasında, stresten uzak bir hayat düşünen aile fertlerinin dans etmesi gerektiğini söyledi. Dans okulunu kurduklarında, küçük yaştaki bireyleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedeflediklerini anlatan Kolay, şöyle dedi:
“Çocuk ve gençlerimizi, uyuşturucu ve bunun gibi kötü alışkanlıklardan uzak tutmaya gayret ediyoruz. Bu yüzden dans, insanların kişisel gelişimlerine katkı sağlar, mutlu kılar. Dans, özelikle çocukların öz güvenlerini arttırır.”

SİGARA VE ALKOLE DİKKAT!
Etkinliğin organizatörü Cüneyt Özmen ise küçük yaşta, sigara ve uyuşturucu kullanımının arttığını, bunu önlemek istediklerini belirterek şunları kaydetti:
“Karadeniz Ereğli’de dans gurubumuzu kurduk. Gençlerimiz sigara ve alkol alışkanlıklarından kurtulup, spora ve dansa daha yatkınlaşmaları için böyle bir faaliyet içine girdik. Dans okulu olarak, Ereğli’de tek konumdayız, çok güzel yerlere gelmek istiyoruz. 
Dans deyince insanlar farklı algılayabiliyor. Kafalardaki ön yargıyı yıkmak istiyor ve dansı, her kesime sevdirmek istiyoruz. Dans kurslarımız başladı, ilçedeki her kesi okulumuza davet ediyoruz.”

Etkinliğe kapılarını açan Özdemir Park AVM Sorumlusu Burcu Aslan ise bu tür sosyal projelerde yer almaktan mutlu olduğunu söyledi. Aslan, 25 Aralık’ta ’Haydi Çocuklar Boyanı Kap Gel’ isimli ikinci bir etkinliğe ev sahipliği yapacaklarını sözlerine ekledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın