Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BUGÜNÜ BEKLEDİLER!.

BUGÜNÜ BEKLEDİLER!.

Zonguldak’ta unutulmaz bir tarihte dünya evine girmek isteyen Ali (59) ve Ayşe Hekim (49) çiftinin nikahı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde kıyıldı.

Kentte 14 Şubat Sevgililer Günü’nde evlenmek isteyen çiftler, Zonguldak Belediyesi Evlendirme Dairesine aylar önce başvurdu. Bugün için randevu verilen çiftler, Sevgiller Günü’nde dünya evine girmenin heyecanını yaşadı.Evlilik için özel tarihi seçen Ayşe Hekim, gazetecilere yaptığı açılamada, Sevgililer Günü’nün kendisi için önemli bir gün olduğunu belirterek, "İkinci baharımı yaşadığım bu günümün özel olmasını istedim. Ali Hekim’le hayatımı birleştirmeye karar verdim. Özel olmasını istedik. Uzun süre birbirimizi tanıma fırsatımız oldu. Birlikteliğimizi taçlandırmak istedik" dedi.

Ali Hekim de sevginin sadece 14 Şubat’ta değil de bir ömür sürmesinin kendisi için önemli olduğunu vurgulayarak, "Ömür boyu sevgi dolu bir hayat yaşamak dileğiyle. Ortak arkadaşlarımızın vesilesiyle tanıştık. İnşallah ikinci baharımızı yaşarız. Bir ömür devam etmesini dilerim" ifadesini kullandı.

Nikahı kıyarak cüzdanı geline veren Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, çifte kahve ve fincan hediye etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın