Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BUDA SİZİN HİZMET AŞKINIZ !.

BUDA SİZİN HİZMET AŞKINIZ !.

Adı


Yaklaşık iki ay önce ulaşıma açılan Ereğli-Çaylıoğlu arası karayolunda oluşan derin çukurlar araç sürücülerinin tepkisine neden oluyor.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında tamamlanarak ulaşıma açılan Ereğli-Devrek arası karayolunun  Çaylıoğlu’na kadar olan kısmında  dökülen asfalt iki ayda bozuldu yolda  yer yer derin çukurlar oluştu.Yolun bazı bölümlerinde müteahhit firmanın çalışmaları yarım bıraktığı güzergâhın  Ova Köyü girişi, Ramazanlı Köyü’ne bağlı Zoroğlu Mahallesi’ne geçiş için yapılan köprünün altı ve Çaylıoğlu’na giriş kısımları yarım bırakıldı.

 Yaklaşık 10 kilometrelik yol güzergahında 2 ay önce dökülen asfaltın bir çok bölümü  bozuldu. Duruma tepki gösteren araç sürücüleri “İki ay önce ulaşıma açılan yol şimdi kullanılamaz hale geldi. Yetkililerin bu yolu gelip incelemesini istiyoruz. Üzücü bir olay yaşanmadan bu yol üzerinde mutlaka önlem alınmalı. Çünkü yol güzergahında derin uçurumlar var. Hem karayollarının hemde özel idarenin güzergahta yapması gereken çalışmalar var” ifadelerini kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın6
gülücük2
hayran1
kızgın1
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın