Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU ÖDÜL GURUR VERİCİ

BU ÖDÜL GURUR VERİCİ

Yönetim Kurulu Başkanlığını Radyomuz Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş’un yaptığı Bozkuşlar Şirketler Grubu, kurumlar vergisinde Zonguldak 6.sı oldu.                             

Zonguldak’ta 2014 yılı vergi rekortmenleri ödüllendirildi. 27’ncısı düzenlenen “Vergi Haftası” kapsamında il genelinde 2014 yılında en çok gelir ve kurumlar vergisi beyan eden mükellefler için düzenlenen törende, Kurumlar vergisinde Zonguldak 6.sı olan Bozkuşlar Şirketler Grubu adına teşekkür belgesini, Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş aldı. Bozkuş’a teşekkür belgesini Zonguldak Serbest ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Polat Sezgün takdim etti.

Şirketin inşaat, hafriyat, lojistik akaryakıt ve medya alanlarında hizmet verdiğini söyleyen Bozkuşlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, “Aldığımız bu ödül gurur verici. Tüm yorgunluğumuzu aldı. Bizler, bizimle iş yapan insanlara da kazandırırken,  devletimizi de unutmadık, vergimizi yatırdık ve sonuçta bu ödüle layık görüldük. Bozkuşlar Şirketler Grubu bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada düzgün, disiplinli ve dürüst bir şekilde çalışmaya devam edecek.  Vergi Haftasını kutluyorum.” dedi.

Bu arada Yönetim Kurulu Başkanlığını Hasan Akyüz’ün yaptığı Has- Er şirketi de aynı kategoride de Ereğli 4. sü oldu.

 

Görüntü: Pusula TV

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın