Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU MESAJ, GÖZLERİNİZİ YAŞARTACAK!

BU MESAJ, GÖZLERİNİZİ YAŞARTACAK!

Demiştik bu kampanyada zengini-fakiri yok… İşadamı-siyasetçisi, kadını-erkeği yok… Demiştik ki bu kampanyada sevgi ve birliktelik var diye… Çağrıda bulunmuştuk “haydi Ereğli, sende karınca-kararınca gel” diye… Kampanya öyle bir kişiden destek geldi ki, gözlerin yaşaracak… Ereğli de bu inanç olduktan sonra, “Belediyespor” 3. Lig’e çıkacak…


Bölgesel Amatör Lig’in şampiyonluk yolundaki favori takım Karadeniz Ereğli Belediyespor yararına başlatılan kampanya ilgi, artarak sürüyor.  
6 bin 767 lira bağışta bulunarak kampanyaya sahip çıkan ilk isim olan ilçenin Belediye Başkanı aynı zamanda Karadeniz Ereğli Belediyespor Başkanı Hüseyin Uysal, toplumun her kesimine seslendi, “Ereğli, takımına destek ol” dedi.

Ünlü futbolcular… Spor yazarları…
Ereğli sevdalısı olduklarını her fırsatta dile getiren eski milli futbolcular Yusuf Şimşek, Ümit Karan ve Fatih Akyel ile TRT Spor Yorumcusu Serkan Reçber de çağrıya yanıt verdiler. Bu isimlerin her biri 667 lira bağışlayarak kampanyada ’bizde varız’ dediler.

Asker mesaj yolladı: Maaşımı alınca!..
Kampanya süresince duygu dolu anlarda yaşandı. Eflatun ve Beyaz renklere sahip takımın 3. Lig’e çıkmasını arzu edenlerden biride asker Tunahan Karakaya oldu. Kampanyadan vatani görevini yaptığı sırada öğrenen Karakaya, maaşını aldığında bağışta bulunacağını bildirdi. Tunahan Karakaya, yazdığı mesajında, şunları kaydetti:
“Reis. Kampanya ne zamana kadar sürecek. Ben askerim, ayın 10’undan maaşım yatacak. İnşallah o zaman bağış yapacağım.”  

-HATIRLATMA-          
’Haydi Kdz. Ereğli takımına destek ol. 67 lira ile şampiyonluğa ortak ol’ parolası ve “Kampanya 67” sloganı ile başlatılan kampanya bağışta bulunmak isteyenler için:
Kdz. Ereğli Belediyespor adıyla Halk Bankası Kdz. Ereğli Şubesi’ndeki hesap numarasına (IBAN TR97 0001 2009 8070 0012 1000 23) destek olunabiliyor.
Öte yandan, Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü, kampanyaya destek verenleri her gün sosyal medya hesabından duyuracak. Ayrıca her Cuma akşamı sosyal medya hesabı üzerinden yapılacak canlı yayında yapılacak çekiliş ile kampanyaya destek veren bir taraftar iç saha maç haftasında takımla birlikte maç kahvaltısı yapıp, kafile ile stada gelme ödülü kazanacak.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın