Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU KONSERE ‘KULAK VERİN’! ÇÜNKÜ ÖYLE BİR ANLAMI VAR Kİ!..

BU KONSERE ‘KULAK VERİN’! ÇÜNKÜ ÖYLE BİR ANLAMI VAR Kİ!..

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, geliri hasta olan bir çocuğun tedavisinde kullanılmak üzere konser düzenlendiğini bildirildi.
İlçedeki Lal Sanat Kültür ve Sanat Merkezi Kurucusu Ersin Fidan, Ereğli FM’e açıklamasında, ‘Adım Adım Anadolu’ adını verdikleri türkü gecesinin sahneleneceğini belirtti. Bu konser ile beşinci kez dinleyenlerin karşısına çıkacaklarını ifade eden Fidan, “3 aydır aralıksız bu konsere hazırlanıyoruz. Ekibimizde aralarında doktor, öğretmen, işçi ve öğrencilerin bulunduğu 30 amatör sanatçı bulunuyor. Etkinliğimize sanatseverleri ve dostlarımızı bekliyoruz” dedi.
ÇOK ÖZEL BİR SÜRPRİZ!.
Aynı zamanda koro şefi de olan Ersin Fidan, konsere katılanlara konser sonunda özel bir açıklamada bulunacağına da dile getirerek, “bu konserin şovdan öte çok önemli bir anlamı daha var. Konser gelirimiz, hasta olan bir çocuğun tedavisinde kullanılacak. Konunun ne olduğunu ise konserin son bölümünde aktaracağız. Konserimize gelerek lütfen destek olun” diye konuştu.
Ersin ayrıca konserin 15 Aralık Cumartesi günü saat 19.00’da Tatoğlu Kültür Merkezi’nde dinlettirileceğini sözlerine ekledi. Bilet temini konusunda ise detaylı bilgi almak isteyenlerin 0532 165 23 85 numaralı telefonu arayabileceklerini kaydetti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
44

hayran7
gülücük2
üzgün2
şaşkın0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
güray yavuz

10 Aralık 2018 - 14:21

Gönüllerde taht,hoş sada bırakacak sazlı sözlü Anadolu ezgilerini ahenkli bir sunumla yaşayacağız.

Veysel SAKARYA

10 Aralık 2018 - 14:06

Bu ekibin bir üyesi olmaktan mutluluk duyuyorum ve duyarlı tüm ereğli halkını konserimize bekliyoruz...

Yorum Yazın

Canlı Radyo