Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU İDDİALAR DOĞRU İSE!!!

BU İDDİALAR DOĞRU İSE!!!

İlçede önceki gün yaşanan olaylar, akıllara durgunluk veren türden...


Kdz.Ereğli'de 17 yaşındaki engelli kız çocuğu ile şehir mezarlığı yanındaki barakada ilişkiye girmesi olayıyla ilgili gözaltına alınan ve adliyeye çıkartılan 4 kişi adli kontrol şartı ile salıverildi.
Alınan bilgilere göre, yüzde 50 engelli raporu bulunan ve bir süredir halasının yanında kalan 17 yaşındaki Ö.Y’nin, son günlerde yaşadıklarını arkadaşlarına anlatarak daha sonra emniyete sığınarak yardım istediği bildidildi.
Önceki gün, halasının tanıştırdığı A.D. isimli şahsın arabası ile götürdüğü şehir mezarlığı yanındaki barakada zorla ilişkiye zorlandığı öne sürülen Ö.Y, bağırıp çağırmasına rağmen sesini kimselere duyuramadı. A.D’nin daha sonra Ö.Y'ye bir miktar para vererek evine teslim ettiği ileri sürüldü.
Bir gün sonra da halasının evine gelen iki erkekten biri halasının yatak odasına geçerek Ö.Y'yi çağırdı. Bu sırada evden kaçan Ö.Y, Çocuk Büro Amirliği'ne giderek yaşadığı olayları anlattı.
Sonrasında ise A.Y, G.Y, Ş.D ile A.D'yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 4 kişi de adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Ö.Y, ise Devlet korumasına alındı.

DAHASI DA VAR! İDDİALAR ÇOK CİDDİ!!!
Öte yandan Kdz.Ereğli'de isimleri belirli bazı kadınların, işadamı, memur, TTK ve Erdemir çalışanları ile yakın ilişkiler kurarak çektikleri tuzak sonrası belirli yerlerde ilişkiye girdiği ve bundan da maddi kaynak elde ettikleri belirtiliyor.  Emniyetin konu ile ilgili çalışmalarının büyük bir titizlikle sürdürdüğü de öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
kızgın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın