Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU HALDE ADLİYE’YE KOŞTU!.

BU HALDE ADLİYE’YE KOŞTU!.

Zonguldak’ta guatr ameliyatı olan hasta, tartıştığı doktor ve hemşire hakkında suç duyurusunda bulundu, sağlık görevlileri de hastadan şikayetçi oldu.

Alınan bilgiye göre, Atatürk Devlet Hastanesinde guatr ameliyatı olan Haşim Korkmaz (45), henüz belirlenemeyen nedenle hemşire ve doktor G.Y. ile tartıştı. 

Bunun üzerine Korkmaz, boynuna takılı drenle (sızıntının vakumla çıkarılmasını sağlayan plastik boru) hastaneden çıkıp Zonguldak Adliyesine giderek, tartıştığı hemşire ve doktor hakkında "hakaret" ve "tehdit"ten suç duyurusunda bulundu.

Korkmaz, adliye çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, boşandığı eşinin hastanede yanına geldiğini ve tartışmaya başladıklarını, o sırada odada bulunan hemşirenin söylediklerini üzerine aldığını iddia etti. 

Bu nedenle tartıştıklarını savunan Korkmaz, savcılığa şikayette bulunduğunu söyledi. Korkmaz, şikayetinin ardından tedavi için aynı hastaneye döndü.

- "Hemşire ve bir sağlık memuru kendisinden şikayetçi oldu, ben şikayetçi olmadım" 

Genel Cerrahi Uzmanı G.Y. de Korkmaz’ı sakinleştirmeye çalıştığını öne sürerek, "Tedavisini bitirip göndereceğimi söyledim. İğnelerini yaptırmadı ve kanını aldırmadı. Ben de tedavisini yaptırmadığına ilişkin tutanak tuttum. Sonra tekrar geri geldi, hastanemizdeki başka doktora sevkini yaptık. Hemşire ve bir sağlık memuru kendisinden şikayetçi oldu, ben şikayetçi olmadım" diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın