Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ...

BU ACIYA YÜREK DAYANMAZ...

Ereğli`de Korona kaynaklı 96. vefatın ayrıntıları yürek yaktı. Sabahki 3 acıya öğleden sonra 1 acı haber daha eklenince ilçede Korona kaynaklı vefat sayısı 97`ye çıktı.


Ereğli’de kayıtlara Korona vürüs kaynaklı 96. ölüm olarak geçen vefatın detayları ilçedeki salgın ve yaşanan sürecin ne denli olumsuz olduğunu net bir şekilde ortaya koydu.

Edinilen bilgilere göre ilçenin Kocaali Mahallesinde ikamet eden  56 yaşındaki Gülay D’nin Korona Virüs testi 3 gün önce pozitif çıktı. Teşhisi yapılan Gülay D, evine gönderildi ve aynı evde yaşadığı oğlu ve gelini ile birlikte karantinaya alındı.

Tedavisi evinde devam eden Gülay D, gece saatlerinde rahatsızlarak hastaneye kaldırıldı. Gülay D, sabah 08.00’de hayatını kaybetti.

Gülay D’nin oğlu ve gelini karantinada olduğundan annelerinin cenazesinde yoktu.

Öte yandan sabah saatlerinde 3 vefatla ilçede 96’ya çıkan Korona Virüs kaynaklı vefat sayısı, öğle saatlerinde gelen haberle 97’ye yükseldi.

İlçeye bağlı Bağlık Mahallesinde ikamet eden Merhum gazeteci Altan Altay'ın  70 yaşındaki babası  Halil Altay’nın ölümü de kayıtlara bulaşıcı hastalık olarak geçti.

Merhum Altay’ın gazeteci oğlu Altan Altay, 23 Ağustos 2004’te eşi Nurten ve 3 yaşındaki kızları İzel ile Sakarya ‘ya Bağlı Hendek İlçesi yakınlarında kullandığı otomobil ile geçirdiği trafik kazası sonucu yaşamlarını yitirmişlerdi.

Ereğli de böylece son 16 günde 19, ilk vefatın yaşandığı 16 Nisan’dan bu yana hayatını kaybedenlerin sayısı ise  97’ye çıktı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün19
gülücük7
şaşkın1
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın