Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BOZKUŞ’UN KANDİL TEBRİĞİ

BOZKUŞ’UN KANDİL TEBRİĞİ

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Halil Bozkuş, İslam aleminin kandilini tebrik ettiğini bildirdi.


Bozkuş, Regaip Kandili dolayısıyla yayınladığı mesajında, Üç Aylar’a kavuşmanın mutluluğunu yaşadığını belitti. Bugün idrak edilen Regaip Kandili’nin ise insanlar arasındaki ’beraberliğin’ pekişmesi için iyi bir fırsat olduğunu ifade ederek şunları kaydetti:
“Kandilin manevi havasını fırsat bilip kırgınlıkları kaldırarak gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız. Kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz. Bu gecenin feyiz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanması, Regaip Kandili’nin insanlığa barış ve huzur getirmesi; birlik, beraberlik, dayanışma ve kardeşlik duygularının güçlenmesine vesile olmasını temenni ediyorum. Aziz milletimiz ve İslam aleminin kandilini kutluyor; vatan toprağına düşen silahlı kuvvetlerimiz ve emniyet mensuplarımızın kahraman şehitlerine Yüce Allah’tan rahmet diliyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın