Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BOZKUŞ: ’ YENİLİKLER SÜRECEK ’

BOZKUŞ: ’ YENİLİKLER SÜRECEK ’

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş,  Ereğli FM’in 23. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda,  “Öncü bir rol üstlenen radyo kimliğimiz ile öne çıkmamız, hedeflenen yolda emin adımlarla ilerlediğimizin işaretidir. ”dedi.

 

Bozkuş’un mesajı şöyle;

1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayan, 1996 yılında bugünkü adını alan ve 1 Nisan 2011 yılında ise yenilenen yönetim ve yayıncı kadrosu ile devraldığımız Radyomuz, bugün 23 yaşında.

Bizler, bundan 5 yıl önce, bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandırmayı, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklar da olmayı hedefleyerek yola çıktık.

O günlerde  “ Radyo bir müzik kutusudur.” düşüncesinin aksine, müzik yayınlarının yanı sıra, haber bülten ve programları, gündeme ilişkin söyleşiler, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla dinleyicileriyle samimi bir iletişim kurmayı, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olmayı hedeflemiştir.

Bugün geldiğimiz noktada radyomuzun karasal yayın ağı ve internet üzerinden yapılan yayınlarla çıkış trendini sürdürüyor olması ve bu süreçte siz değerli dinleyicilerinde destekleri ile radyo yayıncılığına yön vermenin yanında,  öncü bir rol üstlenen radyo kimliğimiz ile öne çıkmamız, hedeflenen yolda emin adımlarla ilerlediğimizin işaretidir.

Kurduğumuz haber merkezi ile www.ereglifm.com.tr internet adresi üzerinden güncel gelişmelerin takip edildiği bir haber sitesini de bünyemize katan radyomuzda bu alandaki yenilikler sürecektir.

Ben, bu yolda beraber yola çıktığımız yol arkadaşlarımıza, bugünlere gelmemizde emeği geçen tüm personelimiz ve bu yolda bize güç veren tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyorum.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın