Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BOZHANEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ !

BOZHANEDE İNTİHAR GİRİŞİMİ !

Ereğli `de sattığı iş yerinin pasını kripto parada kaybeden iş insanı canına kıymak istedi.


Ereğli 'de sattığı iş yerinin pasını kripto parada kaybeden iş insanı canına kıymak istedi.

Olay Bozahane mevkii balıkçı barınaklarında meydana geldi.

 İddiaya göre İlçede postane işletmeciliği yapan Yasin A, kendisine ait 4 katlı işyerini satarak parasını kriptoya yatırdı.

Burada parasını tamamen kaybeden Yasin A, akşam saatlerinde sosyal medya hesabına yazdığı yazının ardından gittiği bozahane balıkçı barınağında aldığı ilaçlarla canına kıymak istedi.

Yerde hareketsiz yatan Yasin A'yı gören vatandaşlar sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler Yasin A'ya yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Yasin A'ın tedavi altına alındığı ve sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

Sosyal medyasından paylaşımda bulunan ve ölmesi durumunda çocuklarının Selçuk Bayraktar'a emanet edilmesini istediği görüldü.

İşte Yasin A'ın yazdığı veda  yazısı...

"VEDA

Biliyorsunuz yakın zamanda ailemle daha rahat bir hayat yaşayabilmek için iş yerimi sattım paramı da kripto paralarda değerlendirmek istedim lakin riskini yönetemedim ve an itibarıyla bütün paramı yani çocuklarımın eşimin anamın gardaşlarımın geleceğini kaybettim halbuki sadece daha iyisi olsun anama eşime bir ev alırım demiştim ama benim en büyük düşmanım (BEN) buna mani oldu  Bu yüzden kendimi affetmiyorum ve yaşamayı da hak etmiyorum hayalini hevesini geleceğini çaldığım kim varsa beni affetsin çok üzgünüm.

Şimdi çocukların var değer mi diyeceksiniz ama ben olmadan daha iyi olacaklarını düşünüyorum çocuklarımı da Baykar yönetim kurulu başkanı gururumuz Selçuk Bayraktar beye emanet ediyorum inşallah bu son isteğim yerini bulur çocuklarımda bu gururu paylaşır.

Hakkınızı helal edin benden yana helali hoş olsun (beni babamın yanına gömün) mümkünse"

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

kızgın8
gülücük3
üzgün2
şaşkın1
hayran0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Ali pala

10 Haziran 2024 - 10:33

Selçuk Bayraktar ne alaka recep tayyip erdoğan'a emanet etseydin ak yalaka

Orhan Aydın

10 Haziran 2024 - 08:52

Malda yalan mulkte yalan gel birazda sen oyalanrnYa arkadaşım insan simit satar yine rızkını kazanır çoluğunu çocuğunu namerde muhtaç etmezrnGiden gitsin para dediğin nedir o çocukların bunun babası intihar etti diye mi büyüsün hiç mi akıl yok sende rnKeşke benim babam olsaydı da kuru soğana muhtaç olsaydık yazık o çocuklara

Yorum Yazın

Canlı Radyo