Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BORULARIN ÜSTÜNE ÇIKTI, ÖLMEK İSTEDİ...

BORULARIN ÜSTÜNE ÇIKTI, ÖLMEK İSTEDİ...

Boruların üzerinden atmak istedi... Bıçak ve keser ile kendisine zarar verdi...


Düzce’de bir hafriyat deposunda boruların üzerine çıkan şahıs intihar etmek istedi. Şahıs, bıçak ve keser ile kendisine zarar verdi.
Edinilen bilgiye göre,  Akpınar mahallesinde ki bir hafriyat deposunda M.A.G. isimli şahıs, yaşadığı öne sürülen ailevi problemleri nedeniyle bunalıma girerek eline aldığı keser ve bıçakla büyük boruların üzerine çıktı. Burada vücudunun çeşitli yerlerini yaralayan M.A.G., kendisini aşağı atmakla tehdit ederek yanına kimsenin yaklaşmasına müsaade etmedi. 
Düzce Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ve 112 acil sağlık ekiplerinin olay yerine sevk edildiği olayda polis, boruların üzerine çıkarak şahsı ikna etmeye çalıştı.
Uzun süren ikna çabaları sonucunda şahıs polis ekipleriyle birlikte aşağıya indi. Burada hazır bekleyen 112 acil sağlık ambulansı ile hastaneye sevk edilen M.A.G.'nin yaşadığı depresyon nedeniyle boruların üzerine çıktığı öğrenilirken, hastanede yapılan tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
Polis şahsın yanında bulunan keser ve bıçağa da el koydu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın