Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Bonus Hoca Utku Kolejindeydi

Bonus Hoca Utku Kolejindeydi

Kdz. Ereğli Özel Utku Kolejinde geleneksel hale getirilen, Utku eduFest 2017 (Eğitim Festivali) kapsamında Öğrencilere yönelik,” Sınav Stresi ve Başa çıkma yöntemleri” konulu konferans düzenlendi.


Kdz. Ereğli Özel Utku Kolejinde geleneksel hale getirilen, Utku eduFest 2017 (Eğitim Festivali) kapsamında Öğrencilere yönelik,” Sınav Stresi ve Başa çıkma yöntemleri” konulu konferans düzenlendi. Etkinlikler kapsamında birbirinden değerli konukları ağırlayan Utku Koleji’nin bu haftaki konuğu Süleyman Beledioğlu (Bonus Hoca) oldu.

Kdz.Ereğli İlçesinde Özel Utku Koleji tarafından geleneksel hale getirilen, Utku eduFest 2017 (Eğitim Festivali ) etkinlikleri kapsamında Eğitimci-Yazar Doğu Akdeniz Üniversitesi Eğitim Danışmanı Süleyman Beledioğlu (Bonus Hoca) Öğrencilere yönelik ,” Sınav Stresi ve Başa çıkma yöntemleri” konulu konferans verdi. Lise 9-10-11-12 ile Ortaokul 7 ve 8’nci sınıf öğrencilerine sınavlarda başarılı olma teknikleri hakkında bilgiler veren Beledioğlu, yaklaşık 2 saatlik konferansın ardından öğrencilerin ve velilerin sorularını yanıtladı. Konferansa, Okul yönetiminin yanı sıra Öğrenci ve veliler büyük ilgi gösterdi.

(Ereğli FM Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın