Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİZ, 25 YAŞINDAYIZ

BİZ, 25 YAŞINDAYIZ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli'nin köklü basın kuruluşlardan 91.7 frekansında yayın yapan Ereğli FM, 25’nci kuruluş yılına girmenin heyecanını yaşıyor.
Ereğli FM Yönetim Kurumu Başkanı Halil Bozkuş, konuya ilişkin açıklamasında, bölge radyoculuğa farklı bir ivme kazandırmak istediklerini söyledi. Tarafsız ve cesur yayıncı kimliğini amaç edindiklerini belirten Bozkuş, şunları kaydetti:
KULAKLARDA… ZİHİNLERDE…
1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayan, 1996 yılında bugünkü adını alan ve 1 Nisan 2011 yılında ise yenilenen yönetim ve yayıncı kadrosu ile devraldığımız radyomuz, yeni bir yayın yılını geride bıraktı. Biz, bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandırmayı, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklar da olmayı hedefleyerek yola çıktık.
‘Radyo bir müzik kutusudur’ düşüncesinin aksine müzik yayınlarının yanı sıra haber bülten ve programları, gündeme ilişkin söyleşiler, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla dinleyicileriyle samimi bir iletişim kurmayı, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklarınızda olmayı hedefledik.
Bugün geldiğimiz noktada radyomuzun karasal yayın ağı ve internet üzerinden yapılan yayınlarla çıkış trendini sürdürüyor olması ve bu süreçte siz değerli dinleyicilerinde destekleri ile radyo yayıncılığına yön vermenin yanında, öncü bir rol üstlenen radyo kimliğimiz ile öne çıkmamız, hedeflenen yolda emin adımlarla ilerlediğimizin işaretidir.
GÜNDEM TUTUYOR… GÜNDEM BELİRLİYOR…
ww.ereglifm.com.tr internet adresi üzerinden güncel gelişmelerin anbean aktarıldığı Haber Merkezi’mizde, başta Karadeniz Ereğli olmak üzere Zonguldak ile çevre il ve ilçelerde olan biten okuyucularımıza iletiliyor, dikkat çeken haberlerle de gündem belirleniyor. 
Ben, bu yolda beraber yola çıktığımız yol arkadaşlarımıza, bugünlere gelmemizde emeği geçen tüm personelimiz ve bu yolda bize güç veren tüm dinleyicilerimize teşekkür ediyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran5
gülücük2
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın