Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“BİR İŞE KADIN ELİ DEĞERSE O İŞTE BAŞARI VARDIR“

“BİR İŞE KADIN ELİ DEĞERSE O İŞTE BAŞARI VARDIR“

Bazı ziyaret ve toplantılara katılmak üzere Zonguldak’a gelen Ak Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Uysal, Karaaslan’ı, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte karşılarken ziyarette, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, İl Başkanı Zeki Tosun, İlçe Başkanı Fatih Çakır, Eski MKYK Üyesi Emine Çift, İl Genel Meclis Üyeleri ve partililerde hazır bulundu.

BAŞARILI OLACAĞINA DA YÜREKTEN İNANIYORUM

Konuşmasına ziyaretten duyduğu memnuniyetle başlayan,  çevre, şehir ve kültürün çok önemli kavramlar olduğuna vurgu yapan Başkan Uysal, “Sayın Genel Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyor ve başarılı olacağına da yürekten inanıyorum.”dedi.

BİR İŞE KADIN ELİ DEĞERSE O İŞTE BAŞARI VARDIR

Başkan Uysal, “Bir işe kadın eli değerse o işte başarı vardır. Kadın kollarımıza teşekkür ediyorum.1 Kasım’da güçlü ve tek başına bir iktidara ulaşacağımıza olan inancım bugün teşkilatımızda gördüğüm tablo ve buradaki görüntü ile daha da arttı.”dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK VE SEVGİ İLE İLERLİYORUZ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’da Ereğli’de bulunmaktan son derece mutlu olduğunu dile getirdiği konuşmasında, “Ereğli’de çok güzel bir tablo ile karşılaştım. Birlik, beraberlik ve sevgi ile bu yolda ilerliyoruz.1 Kasım’da bizim adımıza çok güzel bir sonuç ortaya çıkacağına inanıyorum.”dedi.

Başkan Uysal ziyaretin anısına Karaaslan’a çeşitli hediyeler takdim etti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo