Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİR GÜZEL HABER DAHA !.

BİR GÜZEL HABER DAHA !.

Koronaya yakalanan Op. Dr. Seçkin Yakup Duman’dan güzel haber geldi.


Korona virüse yakalanan Ereğli Devlet Hastanesinde  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Seçkin Yakup Duman’dan güzel haber geldi.

Halen Ankara Sanatoryum Hastanesi Göğüs Hastalıkları servisinde tedavisine devam edilen Dr. Duman, refakat eden  eşi beste Duman aracılığıyla iyi olduğu mesajlarını iletti.

Bayan Duman, bir süre önce yoğun bakımdan çıkarak servise alınan Dr. Duman’ın, sağlık durumunun her geçen gün daha da iyiye gittiğini belirterek, “bir süredir ağız ve burun yoluyla verilen oksijen takviyesi ağızdan alınarak sadece burundan devam ediyor. Sağlık durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Doktorlarımızın kontrol ve verecekleri karar doğrultusunda, önümüzdeki hafta içinde taburcu edilerek, tedavisine Ereğli Devlet Hastanesinde devam edilebilir” dedi.

Geçtiğimiz ay Covid-19 testi pozitif çıkan Duman, kaldırıldığı Ereğli devlet Hastanesinden, bir süre sonra Ankara’daki Sanatoryum Hastanesine sevk edilmişti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün7
hayran3
gülücük1
şaşkın1
kızgın1
Sena karaboğa

28 Aralık 2020 - 16:34

Gecmiş olsun hocam

Konca Danışmaz Aksu

25 Aralık 2020 - 10:01

Seçkin hocam çok geçmiş olsun. Iyi haberlerinizi almak beni çok mutlu etti. Umarım en kısa zamanda daha iyi olup bu günleri geride bırakırsınız. Saygılar.

Şeref Can

24 Aralık 2020 - 12:13

Geçmiş olsun,Allah şifalar versin hocam.

Nilgün Durak

24 Aralık 2020 - 10:36

Çok güzel haber çok geçmiş olsun. Doktorlarımız rabbimizden sonra hayat verenlerimiz. Inşallah en kısa zamanda insanlık olarak feraha çıkarız sağlıkla hayırlısıyla.

Sebahattin ozarslan

24 Aralık 2020 - 08:39

Ereglimizin doktoru ve ailesine cok gecmis olsun aza elmatepeden Muhtarimiz Yukslel erkeze de gunaydin

Yorum Yazın