Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİR GÜNDE ÜÇ CENAZE !.

BİR GÜNDE ÜÇ CENAZE !.

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


* Ereğli esnaflarından; Haydar,Ertan  ve Birhan Akgün’ün babaları; Meral ve Nuray Akgün’ün  kayınpederleri; Baturalp,Tolga,Tuğçe ,Zerrin ve  Metin’in dedeleri Nazmiye Akgün’ün eşi; SSK Hastanesinden  emekli Metin AKGÜN vefat etmiştir.             

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Gülüç site camiinden cenaze namazı kılındıktan sonra Gülüç mezarlığında toprağa verilecektir.

* Çiğdemli köyü sakinlerinden; Hanife Yaman’ın eşi; Şerife Hatice,Fatma ,TTK çalışanlarından İzzet Yaman ve servis şoförü Asım Yaman’ın babaları; Erdemir’de çalışan İsmail Kahraman’ın kayınpederi; eski Servis Şoförlerinden Rıfat YAMAN vefat etmiştir.             

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çiğdemli Köyü’nde toprağa verilecektir.Cenazeye katılmak isteyenler için saat 12:00’de eski terminal arkası dürümcü önünden araç kaldırılacaktır.

 

* Sarıkokmaz Mah. molla Ahmet Sokak Sakinlerinden ;  Merhum Ali Hüseyin Demirtaş’ın eşi; merhum Mustafa Demirtaş, Aynur Akmuy ve Altun Bozkurt ‘un anneleri; Merhum  Şaban Akmuy, Merhum Eyüp Bozkurt ve Emine Demirtaş’ın kayınvalideleri; Sibel ve Ferhat Candan’ın babaanneleri; halk otobüsü Şoförlerinden Koray Akmuy, Gülcan Akmuy, İlknur Karayaz, İsmail Karayaz,Yaşar Öztürk,Gülten Bostancıoğlu,Mustafa Bozkurt,Muzaffer Bozkurt Ve Muhammed Bozkurt’un Anneanneleri  Şefika DEMİRTAŞ vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi bugün öğle Namazına Müteakip Bölücek Mahallesi mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
üzgün1
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo