Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“BİR EREĞLİ AKŞAMI“

“BİR EREĞLİ AKŞAMI“

Kdz. Ereğli Belediyesi ile TED Koleji işbirliğinde sahnelenen ve Kdz Ereğli’de bir köyde ki yaşamı anlatan müzikli gösteri, ’Bir Ereğli Akşamı’ büyük ilgi gördü.

Kdz.Ereğli Belediyesi ve TED Koleji işbirliği ile gerçekleşen ’Bir Ereğli Akşamı’ adlı müzikli sahne gösterimi, Erdemir Kültür Merkezi’nde sahnelendi.                   

Etkinliği, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan, Belediye Meclis Üyeleri, Kdz.Ereğli Koleji Vakıf Başkanı Celal Bozkuş, Ted Koleji Genel Koordinatörü ve  Lise Müdürü Abdurrahman Tülüce’nin yanı sıra, çok sayıda davetli izledi.Müzik ile tiyatronun iç içe olduğu ve Kdz Ereğli’de bir köyde ki yaşamı anlatan müzikli sahne gösterimi uzun süre ayakta alkışladı.                                                                                                       

Gecenin anısına Kdz.Ereğli Koleji Vakıf Başkanı Celal Bozkuş’a teşekkür plaketi, Ted Koleji Genel Koordinatörü ve  Lise Müdürü Abdurrahman Tülüce’ye ise çiçek takdim eden Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, “Bize bu nostaljiyi yaşatan  TED Koleji öğrenci ve öğretmenlerini tebrik ediyorum. “dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo