Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNUYOR !

BİR DİZİ TEMASLARDA BULUNUYOR !

TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ereğlİ`de.


TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odaları bünyesindeki Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezlerinin açılışı için Ereğlİ'ye geldi.

 Hisarcıklıoğlu'nu Kdz.Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Kdz.Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş ve TSO Yönetim Kurulu üyeleri, Zonguldak TSO Başkanı Metin Demir, TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Alaplı TSO Başkanı Recep Ocak, AK Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, Önceki dönem Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli, ve iş insanları karşıladı.

Oda Başkanı Keleş, Hisarcıklıoğlu'nun ziyaretine ilişkin değerlendirmesinde, "Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu Kdz. Ereğli’mize teşrif ederek Kdz. Ereğli TSO Hizmet binamızda faaliyete geçen “Tahkim ve Arabuluculuk Merkezi”mizin açılışını gerçekleştirdi. Sayın Başkanımız daha sonra Kdz. Ereğli TSO üyelerimizle sohbet ederek sorunları ve taleplerini dinledi. Kaymakamımız Sayın Mehmet Yapıcı, Milli eğitim Müdürümüz İsmail Aksoy ve diğer heyet ile birlikte TOBB tarafından yapımı gerçekleşecek okulun arsasında incelemelerde bulunan TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na Kdz. Ereğli’ye ziyareti ve her konuda desteklerinden dolayı teşekkür ederim." ifadelerine yer verdi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo