Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİR BİR ANLATTILAR!.

BİR BİR ANLATTILAR!.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, bazı belediye meclis üyeleriyle; çarşı esnafını ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu. Aynı zamanda CHP’li Belediye Meclis üyeleri de esnafı ziyaret etti.

Uysal, Belediye Meclis toplantısının ardından ziyaret ettiği esnaflara, yaşanan su baskınının boyutları ve nedenleri hakkında bilgi aktarırken, esnaftan gelen önerileri de dinledi.

ÖZKAN’A SİTEMKAR SÖZLER!

Bu sırada aynı sokakta ziyaretlerini sürdüren CHP grubunda sözcü Özkan Özyağcı, kuyumculuk yapan bir esnafın sitemkar sözleriyle karşılaştı.

Esnaf, eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık döneminde yapılan çarşı içi yol, kaldırım ve alt yapı düzenlemeleri sırasında bazı ikazlarda bulunduğunu belirterek, “o dönemin sorumlu müdürüne, yolun fazla yükseltilmemesi gerektiğini, bu nedenle su baskınlarının yaşanabileceğini söylemiştim. Aynı zamanda buradaki kanalların aktığı dere yatağında da bağlantının, suyun akışı istikametinde en az 2 metre kadar uzatılması gerektiğini dile getirmiştim. Ama ’işimize karışmayın’ türünden laflar edildi” dedi.

Özkan da, bu konuda gerekli çalışmaların yapılacağını söyledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo