Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİR BABANIN BAŞINA GELENLER !.

BİR BABANIN BAŞINA GELENLER !.

Ereğli`de 38.5 derece ateşle hastaneye başvurdular, bakın neler yaşadılar !..


İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun gün içinde basına yaptığı Korona Virüs açıklaması sonrası Ereğli FM What Sapp ihbar hattına düşen bir mesaj, Çorumluoğlu’nun “Normal seyrinde ilerliyor” dediği sürecin büyük sıkıntılar içinde geçtiğini ortaya koyuyor.

İşte kızının ateşi 38.5 dereceye çıkan ve soluğu Ereğli Devlet Hastanesi’nde alan bir baba ve kızının yaşadıkları..

“ Aslında yaşadıklarımı basınla paylaşmayacaktım ancak belli ki bugün ki açıklamasını basından okuduğum Kaymakam beyin hiçbir şeyden haberi yok. Kızım geçtiğimiz gün ateşlendi. Ereğli Devlet Hastanesi’ne başvurduk. Ateşi 38.5 çıkınca Covid -19 şüphesi ile bir merkeze yönlendirildik. Önce kan tahlili yapılacağı ardından Tomografi çekileceği, sonuçlara göre diğer testlerin yapılacağı söyledi.

Gerisini birebir yaşayan kızım bana anlattığında inanamadım.

Kızımın anlattıkları;

“Baba beni yönlendirdikleri odada abartmıyorum tam 10 kişi vardı.10 yatak 10 sandalye ve belli ki herkes aynı şüphe ile orda. Ortamda hijyen adına hiçbir şey yoktu. Yatağa uzandım ve önce kan örneğimi aldılar, aradan 1.5 saat geçti, Korona şüphesi olan 10 kişi ile 1.5 saat aynı havayı soludum, sonra Temografi için ilgili yere getirildim ve asıl şoku oradan tekrar döndüğüm o odada yaşadım. Benim yatıp dinlediğim, kan örneği verdiğim yatakta başkası yatıyordu. Şok oldum!.”

Kızımın Temografisi çok şükür ki temiz çıktı ve teste gerek kalmadan 2.5 saat sonra hastaneden ayrıldık. Peki Sayın Kaymakam günde 7-8 vaka görülüyor dediği Ereğli’de kızımla aynı ortamı soluyanlardan 1’i nin dahi sonucu pozitifse ve sadece ateşi olduğu için başvurduğu hastanede o an kızım bu virüsü kapsa bunun sorumlusu kim olacak ?

Sayın Kaymakamım,  Hiçbir şey sizin bildiğiniz ve anlattığınız gibi değil, sizin söylediklerinizle bizim yaşadıklarımız farklı . Kimler neler yaşıyor Allah bilir.  İnanın Ereğli Alllah’a emanet.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın5
üzgün1
gülücük0
hayran0
kızgın0
Hicran a.

27 Ağustos 2020 - 07:54

Benzeri demicem tıpa tıp aynısını yaşadım aynısı!!!!!!

Yorum Yazın