Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BİLİM ŞENLİĞİNE KAPANIŞ YEMEĞİ

BİLİM ŞENLİĞİNE KAPANIŞ YEMEĞİ

Kdz. Ereğli Belediyesi, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK), Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile 20-21 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Bilim Şenliğinin kapanış yemeği yapıldı. Şenlik organizasyonunun oluşumunda katkısı bulunanlara teşekkür plaketleri takdim edildi.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın, Belediyeler Birliği Olağan Meclis Toplantısı için şehir dışında olması nedeniyle katılamadığı organizasyona, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Cöbek ve Alptekin Dursun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Okul Müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Kdz. Ereğli Belediyesi adına açılış konuşması yapan Bilim Şenliği-2 etkinliğinin proje yürütücüsü Ersin Kaya, güzel bir etkinliği daha geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, başta Başkan Uysal olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür etti.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ VERİLDİ

Düzenlenen kapanış yemeğinde Bilim Şenliği-2 projesinin başlangıcı, geliştirilmesi ve oluşumundaki  katkılarından dolayı, Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Uğur Yağmur ve Fen Lisesi Müdürü Alaattin Pekdemir’e teşekkür plaketleri,  Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cöbek, Ereğli Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr.Aysel Memiş, Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Bal, Ereğli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Adnan Döner ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü  Üçler Sarıkaya’ya ise Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun tarafından verildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın