Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BEÜ Ve Valilik Arasında Protokol İmzalandı

BEÜ Ve Valilik Arasında Protokol İmzalandı

- BEÜ ve valilik arasında protokol imzalandı


Bülent Ecevit Üniversitesi ve Zonguldak Valiliği arasında “Eğitimde İş Birliği” protokolü imzalandı.
Zonguldak Valilik makamında düzenlenen törene Vali Ali Kaban, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, BEÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Yıldırım katıldı.
İmza töreninde konuşan Zonguldak Valisi Ali Kaban, geleceğe hazırlık noktasında özellikle okuyan öğrencilerimizin ilerde iş bulma hususunda önemli olduğunu ifade etti. Protokolün hayırlı olmasını dileyen Vali Kaban, “Protokolümüz hayırlı olsun. Valiliğimiz ve Bülent Ecevit üniversitesi ile aramızda bu tip çalışmalarda aşırı ehemmiyet göstermesi hasebiyle üniversitemizin bir şekilde kentle buluşmasının büyük önem taşması sebebi ile benimde çok önem verdiğim bir kısım olarak bu 4 yıldır sürekli devam ediyor. Valilik üniversite iş birliği ile her zeminde sürekli sayamayacağımız projelere imza attık. Bu projelerden en sonuncusu obezite idi o proje çok ciddi bir zemin kazandı. Sessiz sedasız gittiğine bakmayın etkileri itibari ile neslimizin geleceğimizin birçok temel sıkıntılı hastalıktan korunabilmesi için bir tedbir alma faaliyetidir. Bu seferde müftülük ve milli eğitim bir tarafta ilahiyat fakültemiz bir tarafta olmak üzere özellikle gençlerin ahlaki ve dini anlamdaki geleceğe hazırlık noktasında özellikle okuyan öğrencilerimizin ilerde iş bulma hususundaki çabalarını kolaylaştırma anlamında çok güzel bir iş birliği hazırlığı yapıldı. Bu projede emeği geçen başta sayın rektörümüz olmak üzere herkese teşekkür ediyorum” dedi.
BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer ise protokolün hayırlı olmasını dileyerek katkı ve desteklerinden ötürü Vali Ali Kaban’a teşekkür ederek protokol anlaşması imzalandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın