Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BELEDİYEDE “KOYU” FUTBOL!

BELEDİYEDE “KOYU” FUTBOL!

Eski Türk Milli Futbol Takımı oyuncusu Fatih Akyel, TRT Spor Yorumcularından Serkan Reçber ve Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Özyiğit Zonguldak’ın Ereğli ilçesine geldiler.


Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı aynı zamanda Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 6. Grupta mücadele eden Karadeniz Ereğli Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Uysal ile kulübün 2’nci Başkanı Halil Bozkuş’un daveti üzerine ilçeye gelen spor otoritelerinin ilk durağı Ereğli Belediyesi oldu.  
Yorumcu Serkan Reçber, kariyerini antrenör olarak sürdüren ve bir dönem Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’un formalarını giyen eski milli futbolcu Fatih Akyel; Karadeniz Ereğli Belediyespor yöneticileri ile sohbet ettiler.
Ziyarette Türk ve dünya futboluna ilişkin konuşuldu. Karadeniz Ereğli Belediyespor’un son üç maçını kazanması ile yakaladığı başarılı çıkış ise konuşulan diğer bir konu oldu. 
Reçber ve Akyel, kulüp yöneticileri ile birlikte Karadeniz Ereğli Beleyespor antrenmanını izledikten sonra Ereğli FM stüdyolarına gelecekler. İkili, canlı yayına katılarak Karadeniz Ereğli Belediyespor üzerine söyleşi gerçekleştirecekler.  Program’ın 17.30’da başlaması bekleniyor. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
hayran3
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın