Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BELEDİYE, KARLA MÜCADELEYE HAZIR

BELEDİYE, KARLA MÜCADELEYE HAZIR

İlçemizi etkisi altına alması beklenen kar yağışı ile mücadeleye hazır olan Karadeniz Ereğli Belediyesi, tüm tedbirlerini aldı.

Belediyenin kar yağışına karşı her türlü tedbiri aldığını vurgulayan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, sürücüleri ve vatandaşları da uyardı.

Başkan Uysal uyarısında şu ifadelere yer verdi;

“Meteorolojinin raporlarına göre ilçemizi etkisi altına alması beklenen kar yağışına karşı, Fen, Su ve Kanalizasyon, İtfaiye, Temizlik İşleri, Zabıta, Ulaştırma ile İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüz gerekli tedbirleri aldı.

İkisi aynı zamanda tuzlamada yapabilen 4 kar küreme kamyonu, 1 adet kar küreme aracı, 9 adet JCB iş makinesi ve 2 greyderi olası kar yağışına karşı hazır bekletiyoruz.

Sürücülerimizden kar lastiği olmadan yola çıkmamaları, etkili yağış ve ilçemizin coğrafi konumunu dikkate alarak yanlarında zincir bulundurmalarını, zaman zaman hem trafik akışı, hem de iş makinelerimizin çalışma alanlarına girişine engel olan uygunsuz parklar konusunda hassasiyet bekliyorum.

Bu arada gelecek ihbarlar dâhilinde İtfaiye ve Zabıta Müdürlüğü’ne ait 4x4 araçların diyaliz ve acil hastaları evlerinden alıp tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar evlerine bırakılacağını, her türlü istek ve şikâyetinizi 333 1 153 numaralı telefona bildirebileceğinizi hatırlatıyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın