Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BELEDİYE İŞİ TECRÜBE İŞİ !.

BELEDİYE İŞİ TECRÜBE İŞİ !.

Sahil yolunda asfalt yağmurlu bir Cuma günü başlayınca böyle oldu.Pazar çalışma yapılmadı, Pazartesi insanlar yine çile çekti.


Bu yaz dökülecek 15 bin ton asfaltın 6-7 bin tonunu ihtiyaç duyulan Anıt önü- Cehennem ağzı Mağarası güzergahını içine alan gidiş-dönüş yönündeki Sahil yolunda harcayacak olan Kdz.Ereğli Belediyesi asfalt çalışmasına bugün başladı.

Asfalta başlangıç günü olarak  hem meteorolojinin bu akşam saatlerinde başlayıp yarın devam edeceğini duyurduğu yağışlı bir gün, hem de köylünün hafta sonu öncesi şehre inip ilçede kurulan Pazar’da ihtiyacını karşıladığı ilçenin ve trafiğin en hareketli olduğu Cuma gününü tercih edilmesi trafik çilesini de  beraberinde getirdi.Özellikle akşam saatlerindebir ucu Anıt önünde olan kuyruğun sonu Bozhane'ye uzandı.

Gün içinde trafiğin kapandığı Anıt önünden eski terminal kavşağına kadar olan gidiş yönü 18.30’a kadar sadece Halk Otobüs durağına kadar asfaltlanırken,  haber merkezimizin What sapp ihbar hattına yazan çok sayıda şoför “ Başkan tecrübe diyor ama şehrin göbeğindeki asfalt, ilçe trafiğinin en yoğun olduğu gün ve saatte yapılıyor. Galiba kimse başkana bugün ve yarın yağış var da demedi.”ifadelerini kullandı.

Bu arada Cumartesi yağmur nedeniyle duran çalışma havanın açtığı ve  şehirin daha sakin olduğu Pazar günü yapılmadı. Çile kaldığı yerden Pazartesi 'de devam etti. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran5
şaşkın2
kızgın2
üzgün1
Özgür danısmaz

05 Eylül 2020 - 09:51

Adamın onunden rakıyı almayacaklardı ıyı yapmıs

yasin topçalı

04 Eylül 2020 - 20:50

Gösteriş meraklısı şovmen. Bilerek insanlara eziyet ediyor. Birileri gideceği yere geç gitsin sorduklarında sahilde asfalt var posbıyık çalışıyor desin diye başlamıştır bugün .Mahalle yollarına yama ohhh ne gizel

Hakkı Özyer

04 Eylül 2020 - 19:50

Rezillik!!

Yorum Yazın