Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞVURULAR BAŞLADI

BAŞVURULAR BAŞLADI

Erdemir’in 2024 yılında saat ücretli toplu işe alımları için başvurular bugün başladı.


Erdemir’in 2024 yılında saat ücretli toplu işe alımları için başvurular bugün başladı. Başvuruların alındığı Erdemir Spor Salonu önünde sabaha karşı  uzun kuyruk oluştu. Başvurular 31 Mayıs tarihine kadar  hafta içi her gün 08.00 - 16.00 saatleri arasında Erdemir Spor Salonu’nda yapılabilecek.

ARANAN ŞARTLAR NELER ?

Adaylarda; meslek liselerinin elektrik/elektronik, endüstriyel otomasyon, makine teknolojisi, metal teknolojisi, metalürji teknolojisi ve motorlu araçlar teknolojisinin iş makineleri bölümlerinden ve/veya meslek yüksekokullarının elektrik-elektronik/enerji, endüstriyel otomasyon, makine teknolojisi, metal teknolojisi, metalürji teknolojisi ve motorlu araçlar teknolojisinin iş makineleri bölümlerinden mezun olma şartı aranıyor.

Adayların ilan tarihi itibariyle 18 - 26 yaş aralığında (21.05.1997 ve sonrası, 19.05.2006 ve öncesi doğmuş) olmaları gerekiyor. Kdz. Ereğli nüfusuna kayıtlı olan veya 20 Kasım 2023 tarihinden önce Kdz. Ereğli’de ikamet etmeye başlayan ve halen Kdz. Ereğli’de ikamet edenlere öncelik verilecek. Ayrıca tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmaları, sağlık muayenesinde çok tehlikeli iş sınıflarında çalışabilmeye uygun olmaları ve görevlerini yapmaya engel olabilecek herhangi bir bedensel veya ruhsal rahatsızlığın bulunmaması şartı aranıyor.

Adayların kimlik belgeleri ile yapacağı fiziksel başvuruların yanı sıra eş ve kardeşler dahil birinci derece yakınlarının nüfus kayıt örneğiyle birlikte yapacağı başvurular da geçerli sayılacak. Fiziksel başvuru esnasında adaylara verilecek link üzerinden başvuru süreci online devam edecek.

Uygulanacak sınav ve değerlendirmelerde başarılı olan adaylar arasından işe alımlar yapılacak.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük2
şaşkın2
üzgün1
kızgın1
hayran0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Atakan cevit

20 Mayıs 2024 - 17:41

Yas 35 olmalı 26 değil gelenlerde hep şehir dışından geliyorlar başvurular için eregli li olmalı adaylar karabuk bile öyle yapıyor

Hamdullah Suphi

20 Mayıs 2024 - 12:06

Zamanında derste dersi dinlemeyip sınıfın burnundan getirenler işçi olmak için böyle kuyruk bekler.

Yorum Yazın

Canlı Radyo