Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BASMADAN GEÇME !.

BASMADAN GEÇME !.

Vatandaş Ereğli merkezindeki sinyalizasyon sistemine alışamadı.


Ereğli’de var olan trafik sorunu zaman zaman sürücüler, zaman zamanda yayalar nedeniyle arapsaçına dönüyor.

İlçe merkezindeki trafik sıkışıklığını azaltmak amacıyla Devrim Bulvarı güzergâhına yerleştirilen butonlu trafik sinyalizasyonu yeni bir sorunu beraberinde getirdi.

 Butona alışamayan araçlara yeşil yanarken butona basmadan karşıdan karşıya geçmeye çalışan vatandaşlar nedeniyle trafikte zaman zaman tartışmalar yaşanırken benzer sorunda Meydanbaşına çıkış yada kavşak içinde çarşı içine dönüş yapan araçların, sinyalizasyon olmayan eski emniyet önü ve Meydanbaşı ile Hatip’den inen araçlarla göbek içinde çakışmasında yaşanıyor.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın2
gülücük1
üzgün1
hayran0
kızgın0
bilal demir

23 Şubat 2021 - 19:10

oraya ışık takılacağına basit bir üst geçit yapılmalıydı. Eregli nin neresinde ışık varsa hepside ayarsız ve trafiği zora sokmaktan başka bir işe yaramıyor.

Gky 67kdz

23 Şubat 2021 - 07:55

Virüs var nasıl basalım ?

Enver mutlu yaman

22 Şubat 2021 - 20:27

Bir hafta sure ile denetimli olarak polis gorevlendirilse ve kirmizi ışık ihlali yapan yayalara ceza kesilsin ancak öyle düzelir kirmizi ve yeşil ışık anlayışımız bizim toplumumuz da okuyaman insanlar var ama kirmizi ve yeşilin ne anlama geldiğini bildiği halde inadına kirmzii ışıkta geçenler var ama bu söylediğimde burda kalacak bir çözüm olarak kabul görmeyecek.

Yorum Yazın