Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Başkan Uysal’dan Yerinde Takip...

Başkan Uysal’dan Yerinde Takip...

- Kdz.Ereğli Belediyesi Çalışıyor.


 

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, şehrin dört bir noktasında süren çalışmaları yerinde takip etti. Bozuk yollardaki asfalt tamir çalışmalarını da inceleyen Başkan Uysal; “Her mahalleye eşit hizmet dedik, ona göre çalışıyoruz, ayrıca bu yaz 60 bin ton sıcak asfalt dökmeyi hedefliyoruz” dedi.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, ilçenin dört bir yanında devam eden çalışmaları yerinde inceleyip ilgili müdürlerden bilgi aldı.

Başkan Hüseyin Uysal, beraberinde başkan yardımcısı Hüseyin Ağlar, Fen İşleri Müdürü Oğuz Cömert ve Su ve Kanalizasyon Müdürü Deniz Koca ile birlikte şehrin değişik noktalarında devam eden alt ve üst yapı çalışmalarını yerinde takip etti.

TOPÇALI’YA 3 BİN METREKARE KİLİT PARKE

Başkan Uysal ilk olarak Topçalı mahallesinde devam eden kilit parke yol çalışmasını yerinde inceledi. Mahalle Muhtarı Şakir Başol ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Başkan Uysal, yaptığı incelemenin ardından şu ana kadar 3 bin metrekareyi bulan kilit parke yol çalışmasının kısa sürede tamamlanacağını belirtti. Uysal ayrıca Topçalı Merkez Cami çevresinde biten çalışmaları da yerinde inceledi. Muhtar Başol ve mahalle sakinleri yapılan hizmetten dolayı Başkan Uysal’a teşekkür ettiler.

BOZUK YOLLARA ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

Potbaşındaki Çocuk Oyun dünyası yan duvar ve parke çalışması ile Elmatepe mahallesinde süren su hattı çalışmalarını da yerinde takip eden Başkan Hüseyin Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bozuk yollarda başlatılan asfalt tamir çalışmalarını da yerinde gördü.

Kocaali Mahallesi Ahmetçikler anayolundaki asfalt tamir çalışması ile Toki-Aktaş arası ve Alkaya-Radar arası çalışmaları inceleyen Başkan Uysal, ardından Balı mahallesi rekreasyon alanında devam eden kanalizasyon çalışmalarını takip etti.

“HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET”

Başkan Uysal, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, şehrin dört bir yanında devam eden çalışmaların bir bölümünü incelediğini belirterek; “Planladığımız gibi ekiplerimiz her noktada harıl harıl çalışmalarını sürdürüyorlar. Her mahalleye eşit hizmet dedik, ona göre çalışıyoruz. Bu yaz sezonunda alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan ana yollar başta olmak üzere ihtiyaç duyulan yerlere 60 bin ton sıcak asfalt dökmeyi hedefliyoruz” dedi.

Başkan Uysal ardından yapılması planlanan çalışmalarla ilgili de mahallelerde incelemelerde bulundu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın