Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞKAN UYSAL, KANDİLLİ VE ORMANLI’DA

BAŞKAN UYSAL, KANDİLLİ VE ORMANLI’DA

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Kandilli Beldesi’nin CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Aydın ile Ormanlı Beldesi’nin MHP’li Belediye Başkanı Bayram Başol’u ziyaret ederek karla mücadele konusunda her türlü desteği vereceklerini söyledi.

 

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, günü bir dizi ziyaretlere ayırdı. Belediye Başkan Yardımcısı Alptekin Dursun ile birlikte ilk önce Kandilli Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Uysal, burada bir süre Belediye Başkanı Mustafa Aydın ile görüştü.

 

BAŞKAN UYSAL KANDİLLİ’DE

Türkiye Taşkömürü Kurumu(TTK) Armutçuk misafirhanesinde Başkan Aydın ile birlikte öğle yemeği yiyen Başkan Uysal, “Kandilli beldemizi Ereğli’den ayrı düşünmemiz söz konusu olamaz. Biz imkânlarımız ölçüsünde güncel bir konu olduğu için karla mücadele başta olmak üzere her zaman sizlere destek vermeye hazırız. Belediyeniz imkânları yeterli olmadığı noktada her zaman sizin ve Kandilli ’de yaşayan vatandaşlarımızın yanındayız. “dedi.

KANDİLLİ HALKI ADINA TEŞEKKÜR

Başkan Aydın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Hem ziyaretiniz hem de destek sözünüz bizleri fazlasıyla memnun etti. Ben Kandilli halkı adına sizlere teşekkür ediyorum. “dedi.

BAŞKAN UYSAL ORMANLI’DA

Başkan Uysal, Kandilli’nin ardından yoğun kar yağışı dolayısıyla 4x4 arazi aracıyla Ormanlı’ya geçerek Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol’u da ziyaret etti. Yeni yapılan Ormanlı köprüsünde de Başkan Başol ile birlikte incelemeler yapan Başkan Uysal, “Hepimiz Ereğliliyiz. Ormanlı bizim Cuma bizim. Yolda kalan olur, hastası olur. Sadece bu konuda değil her konuda da Ormanlı Belediyemizin her zaman yanındayız.”dedi.

BİZİM İÇİN SİYASET İKİNCİ PLANDA

Başkan Uysal’ın çat kapı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve kızının ve eşinin ameliyatını yaptığını söyleyen Bayram Başol’da, “Biz Ereğli’nin evladıyız. Bizim için siyaset ikinci planda. Bir Ereğlili olarak her zaman yanınızdayız. Bunu bilmenizi istiyoruz. Ereğli Belediyesi’nden her zaman destek alıyoruz. Bundan dolayı da teşekkür ediyoruz. “ifadelerini kullandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo